Takto skutočne vyzerá telo matky po pôrode. Žena búra všetky stereotypy a zverejnila odvážne zábery

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (theyorkshiremomma)

Dokonalé fotografie na sociálnych sieťach môžu byť pre mnohých ľudí, ktorí sú nespokojní sami so sebou, depresívne. Preto sa objavuje čoraz viac mamičiek, ktoré ukazujú, aká je skutočná realita.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Daily Star informoval o Jessice McElroy, dvojnásobnej mamičke a influencerke, ktorá si založila účet na Instagrame zameraný na rodičovstvo. 26-ročná žena chcela na svojej stránke oslavovať prirodzenú krásu žien. A tak začala zdieľať svoju celulitídu, jazvy, strie a všetky nedokonalosti, ktoré má na svojom tele. Jessica našla na Instagrame komunitu mamičiek, ktoré chcú vytvárať pozitívny pohľad na telo.

Úprimnosť ženy motivovala

Úprimnosť sa naozaj vyplatila a aj preto jej na stránke pribúdajú sledovatelia, ktorí sú nadšení z jej prístupu k materstvu a telu. „Bojovala som so svojím telom potom, čo sa mi narodil druhý syn. Chcem však upozorniť ostatné mamičky, že ich telá sú normálne a nemali by ich skrývať.“ Jessica taktiež ukazuje, aké je ľahké vyzerať na fotografii dokonalo, hoci realita je úplne iná. Jessica povedala, že prijala to, že už nikdy nebude mať také telo, aké mala pred pôrodom, ale je to úplne v poriadku.

Každé telo je krásne

Chce však ukázať ženám, že každé telo je úžasné a telo matky obzvlášť, pretože dokázalo vynosiť a priniesť na svet nový život. Zároveň chce mamičky motivovať, aby si nemysleli, že sú menejcenné len preto, lebo majú na svojom tele strie či nejakú jazvu navyše. Ani ovisnutá koža nie je dôvod na to, aby ste sa skrývali.