Žena dala výpoveď, aby mohla byť ženou v domácnosti. Tvrdí, že nie je možné mať šťastného muža aj kariéru

Dana Kleinová

Foto: Instagram (anabella.s35)

Žena sa pochválila tým, že dala výpoveď, aby sa mohla starať a variť pre svojho manžela. Podľa jej slov žena nemôže mať šťastného manžela aj prácu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, Anabella Stasinska bola kedysi dizajnérkou kuchýň. Týždeň pred svadbou sa však rozhodla dať výpoveď, hoci mala veľmi dobre platenú prácu, a to preto, aby sa mohla naplno stať ženou v domácnosti. 30-ročná žena zahodila svoju kariéru, aby sa stala manželkou v domácnosti, čím sa jej manžel Peter a budúce deti stali jej prioritou číslo jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PeacefulParadise7 (@anabella.s35)

Ženám neostal čas pre seba

Hoci Anabella pochádza z Poľska, v súčasnosti žije neďaleko Chesteru a ako iné tradičné britské ženy aj ona verí, že moderná spoločnosť narúša tradičné hodnoty, ktoré súvisia s tým, že ženy zostanú doma, aby sa starali o svojich manželov a deti.

„Existuje príslovie: ‚šťastná manželka, šťastný život‘ (happy wife, happy life), a to je určite pravda. Som rada, že zostávam doma. Možno to nie je pre každého, ale mne sa to páči. Neznamená to, že zanedbávam svoje vlastné potreby – znamená to len, že moja rodina je mojou prvou prioritou,“ vysvetlila Anabella.

„Mám pocit, že moderné ženy sú určitým spôsobom vykorisťované. Vzdávame sa svojho zdravia, času a duševnej pohody, aby sme všetko stihli a už nám neostal čas pre seba. Verím, že muži chcú byť poskytovateľmi, a preto je prirodzené, že muž sa chce voči partnerke cítiť ochranársky,“ vysvetlila žena v domácnosti a dodala: „Neočakávam, že budeme žiť ako milionári, ale podľa mňa by môj manžel mal byť schopný zabezpečiť dom, dať jedlo na stôl a zaplatiť účty. Základné veci.“

Anabella a jej manžel Peter, oceliar, plánujú mať deti, ktoré by potenciálne mohla učiť doma. Zatiaľ ich však nemajú, a tak sa Anabella stará len o svojho manžela.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PeacefulParadise7 (@anabella.s35)

Ako trávi svoje dni

Najnovšie články