Miss Slovensko výrazne mení pravidlá súťaže. Zamerajú sa na osobnosť, šancu majú rôzne postavy a výšky

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (missslovensko)

Posledné roky bola súťaž Miss Slovensko poriadne kritizovaná. Pod paľbou kritiky bola hlavne kvôli svojmu zameraniu, kedy sme mohli vidieť dievčatá, ktoré majú dokonale štíhle postavy. Teraz je však všetko inak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Refresher, podľa Michaela Kováčika sa bude v ročníku 2023 klásť dôraz na osobnosť a nie na postavy modeliek s perfektnými mierami. Tento raz hľadajú osobnosť a nie ideál krásy. Dievčatá sa do súťaže Miss Slovensko 2023 môžu prihlasovať od 12. decembra 2022 do 22. januára 2023.

Hľadajú rôznorodosť

Podmienky, ktoré musia spĺňať, je vek od 18 do 26 rokov, musia byť slobodné a bezdetné. Dvere majú otvorené dievčatá s rôznymi typmi postáv a rôznou výškou. Nový ročník by tak mal byť prelomoví, a to v mnohých ohľadoch. Časy sa menia, a preto musí prejsť zmenou aj súťaž krásy, ktorú posledné roky mnohí vnímali ako povrchnú.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miss Slovakia (@missslovensko)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miss Slovakia (@missslovensko)

Michael Kováčik pre Refresher povedal, že chce, aby bola finálová dvanástka rôznorodá, preto bude rád, keď prídu dievčatá s mierami modeliek, ale aj plus size, vysoké, nízke a rôzne etniky. Taktiež hľadajú dievčatá, ktoré zdrvao žijú, cítia sa dobre vo svojom tele a majú zdravé sebavedomie. Hľadať budú hlavne inteligenciu a osobnosť.

Najnovšie články