Bývalá manželka Brucea Willisa prezradila, ako na tom je. Zverejnila zábery, ktoré hovoria za všetko

Kristína Hagarová

Reprofoto: Instagram (the_webnews)

Bruce Willis je otcom piatich dcér, Tallulah, Scout a Rumer, ktoré má s bývalou manželkou Demi Moore a Evely a Mabel, ktoré má so súčasnou manželkou Emmou Heming Willis.

Článok pokračuje pod videom ↓

Bruce Willis spolu s rodinou v marci tohto roka informovali o tom, že končí svoju hereckú kariéru a zároveň aj to, že trpí afáziou, poruchou, ktorá ovplyvňuje schopnosť človeka porozumieť písanému či hovorenému slovu. Ako informuje portál People, rodina ako celok ukázala súdržnosť.

Vianoce budú tráviť spolu

To ukazuje aj to, že počas Vianoc bude celá „zmiešaná“ rodina spolu. Práve jeho bývalá manželka Demi Moore zdieľala na svojom Instagrame krásnu vianočnú fotografiu. „Sme rodina! Dostávame sa do vianočnej nálady,“ napísala ku fotografii, na ktorej je Bruce spolu s Demi a ich troma dcérami, ale aj s Emmou a ich dvoma dcérami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Moore (@demimoore)

Spoločne pózujú pred vianočným stromčekom, pričom ďalšie fotografie zachytili aj Emmu a Bruceom ako sa držia za ruky pri jedálenskom stole či ich psíkov. Zároveň Tallulah zdieľala fotografiu seba, Demi a Brucea, pričom Bruce sa pozerá na psa, ktorého drží v rukách.

Bruce je na tom dobre

Zdá sa teda, že Bruceovi sa darí dobre, pričom jeho manželka Emma v októbri zverejnila video, ktoré zachytávalo ich leto. Video, kde sa Bruce zabáva so svojimi deťmi, tancuje s 10-ročnou Mabel či ako hojdá 8-ročnú Evelyn, si získalo srdcia fanúšikov. Je tam tiež aj pár záberov, na ktorých je spolu s Emmou, ako sa ruka v ruke prechádza prírodou alebo spolu pózujú. Emma v popise uviedla, že leto 2022 bolo tak blízko k dokonalosti, ako sa len dalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ✨THE WEBNEWS (@the_webnews)

Podľa nej bolo leto jednoducho magické. Bruce a Emma sa zoznámili v roku 2007 a rýchlo sa do seba zamilovali. Zobrali sa v roku 2009. Bruce taktiež povedal, že Emma menila jeho život k lepšiemu a hneď sa do nej zamiloval. „Začal som sa motať okolo Emmy a môj život sa stal oveľa krajším. Išli sme na jedno rande, a potom sme sa bláznivo zamilovali.“

Predtým bol Bruce 11 rokov ženatý s Demi Moore. Rozviedli sa v roku 1998 a majú spolu tri deti. Svoje rodiny však bez problémov prepojili a často sa stretávajú. Dokonca spolu trávili aj karanténu na začiatku pandémie. Samotná Demi Moore povedala, že chcela, aby si boli blízki aj napriek tomu, že ich vzťah sa skončil.