O chvíľu bude mať 60 a vyzerá neuveriteľne. Predstaviteľka Moniky z Priateľov fanúšikov prekvapila vtipnými zábermi

Hyriaková Kristína

Foto: TASR/AP

Zdá sa, ako keby ani nestarla! Courteney Cox, predstaviteľka Moniky Gellerovej z kultového seriálu Priatelia, má 58 rokov. Na svojom Instagrame zverejnila fotografiu, ktorou mnohých fanúšikov šokovala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Today, Courteney si dala na seba mladistvé nohavice aj top, doplnila to taktiež účesom, ktorý súčasná generácia obľubuje. Na svojom Instagrame zverejnila aj video, na ktorom celkový vzhľad vytvára a neskôr tiež pár fotografií. Video sa začína tým, že známa herečka prechádza fotografie mladých žien so súčasnými trendy účesmi a mejkapom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Pretvára súčasné trendy

Takto chce napodobniť „generáciu Z“ ako sama hovorí. Na oči si dáva tiene a vlasy si rozdelila do stredu, pričom si nechala niekoľko pramienkov spustených popri tvári. Potom sa vrhla na svoj šatník a už sa objavila s úplne novým outfitom, ktorý je inšpirovaný 90. rokmi. Na sebe má mikinu s kapucňou, crop top a široké džínsy.

Video pobavilo fanúšikov

Video pobavilo nielen fanúšikov, ale aj známe osobnosti. Komentár pod príspevkom nechala napríklad aj Lindsey Lohan. Courteney Cox je známa tým, že sa hrá s novými trendami, ktoré sú typické pre mladšiu generáciu a snaží sa ich pretvoriť na vtipnejší obraz, ktorý fanúšikov baví a sú na jej profile veľmi populárne.

Najnovšie články