Svoju dcéru obliekli do kostýmu kráľovnej Alžbety a fotografiu jej poslali. Z paláca prišla neuveriteľná odpoveď

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Katelyn Jalayne Sutherland)/ TASR AP

Malé dievčatko dostalo list priamo z paláca Windsor po tom, čo sa na Halloween prezlieklo za kráľovnú Alžbetu. Teraz sa stalo virálnym na sociálnych sieťach.

Ako uvádza portál The Sun, Jalayne Sutherland upútala pozornosť kráľovského dvora po tom, čo mala na sebe kostým kráľovnej Alžbety, v ktorom vyzerala naozaj rozkošne. Na sebe mala klobúk, bielu parochňu a na krku perly. Zároveň boli pri nej aj dva psy rasy corgi, ktoré mala aj samotná kráľovná. Dievčatko odfotila jej mama Katelyn Sutherland a poslala fotografiu do paláca skôr z rozmaru, nečakala žiadnu odpoveď.

Nádherná fotografia, odpoveď ich prekvapila

Inšpiráciou jej nebolo to, že by boli veľkí fanúšikovia kráľovskej rodiny, ale práve psíkovia, ktorí Jalayne milujú. „Chceli sme urobiť niečo, kde by sme mohli byť všetci spolu. Ale jasné, že fandíme kráľovskej rodine a obdivujeme kráľovnú,“ povedala. Jej kostým sa stretol s množstvom chvály a dostala aj množstvo komplimentov. Čo však naozaj nečakala bolo to, že im príde odpoveď priamo z Windsoru.

„Kráľovná si želá, aby som vám odpísala a poďakovala vám za váš list a fotografiu, ktorú ste priložili. Kráľovná sa veľmi potešila, keď uvidela fotografiu vašej dcéry Jalayne v jej nádhernom oblečení. Jej Veličenstvo dúfa, že budete mať krásne Vianoce a ja vám prikladám niekoľko informácií o kráľovniných zvieracích miláčikoch, ktoré by mohli Jalayne zaujímať,“ stálo v liste.

Takúto odpoveď rozhodne nečakali a ich malá dcérka bude mať jednoznačne krásnu spomienku, aj keď bude už staršia.

2
Komentovať