Chcela byť úprimná, ľudia ju odsúdili. Svetoznáma herečka tvrdí, že počas lockdownu padla na dno, lebo začala jesť chlieb

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (gwynethpaltrow)

Gwyneth Paltrow patrí k herečkám, ktoré sa netaja tým, že sú verné zdravému životnému štýlu a dávajú si pozor na to, čo zjedia a vypijú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pre každého z nás bol však uplynulý rok veľmi ťažký. Mnohí ľudia prišli o prácu, začali mať zdravotné problémy, stratili príbuzných. Ako uvádza portál Ladbible, úprimná chcela byť aj známa herečka, no podľa ľudí jej to celkom nevyšlo. Pre portál Mirror povedala, že sa totálne „opustila“ a začala jesť chlieb, cestoviny a piť alkohol.

Ozvalo sa množstvo ľudí

„Pila som sedemkrát do týždňa, varila cestoviny a jedla chlieb. Išla som úplne mimo seba. Nie je to zdravé,“ povedala. Práve tieto slová mnohých ľudí maximálne pobúrili a nezabudli o tom informovať na sociálnych sieťach. „Vidieť článok o tom, ako Gwyneth Paltrow siahla na svoje dno, lebo musela jesť chlieb spolu s článkom o mŕtvolách v Indii, ktoré vyhadzovali do rieky… to je presne správa o tom, prečo je spoločnosť v takom zlom stave.“

Ozvali sa aj ľudia s tým, že prišli o svoju prácu a o svojich blízkych, kým to najhoršie, čo sa herečke stalo bolo, že si dala chlieb. 48-ročná herečka svoje vyhlásenie určite nemyslela v zlom, no pravdou je, že v stave, kedy sú mnohí ľudia veľmi citliví na každú maličkosť, pretože bojujú ako vedia, to naozaj nebolo vhodné. Pre Gwyneth to bol obrovský krok vedľa v jej ceste k zdravému životnému štýlu.

Najnovšie články