Kvôli rakovine prišiel o manželku a v roku 2022 aj o dve blízke priateľky. John Travolta napísal do neba dojímavý odkaz

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Vo veku 71 rokov zomrela herečka Kirstie Alley, ktorá prehrala krátky boj s rakovinou. Správu oznámili jej deti True a Lillie Parker na sociálnych sieťach.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, Kirstie bola talentovanou herečkou, avšak v našich končinách si ju pamätáme hlavne z filmov Pozri, kto to hovorí, kde hrala po boku Johna Travoltu. Tomu pred nejakým časom zomrela manželka Kelly a v tomto roku prišiel aj o blízku priateľku Oliviu Newton-John. Všetky tri blízke ženy prišli o život kvôli rakovine.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa John Travolta (@johntravolta)

Jej smrť mnohých ľudí zaskočila

O smrti známej herečky Kirstie informovali na sociálnej sieti jej dcéry. „S ľútosťou vám oznamujeme, že naša neuveriteľná, divoká a milujúca matka zomrela po boji s rakovinou, na ktorú prišli len nedávno. Bola obklopená svojou rodinou a bojovala s veľkou silou… Akokoľvek ikonická bola na obrazovke, bola ešte úžasnejšia matka a starká,“ napísali.

John Travolta prišiel o ďalšiu blízku osobu

John Travolta zdieľal na svojom Instagrame dve fotografie a venoval jej krásny odkaz do neba. „S Kirstie som mal jeden z najvýnimočnejších vzťahov. Milujem ťa Kristie, Viem, že sa znovu uvidíme,“ napísal. Zdieľal tiež krásny klip, v ktorom spolu tancujú vo filme Pozri, kto to hovorí. S Johnom mali veľmi výnimočný vzťah, dokonca sa hovorilo, že k sebe prechovávajú veľké city, avšak nikdy spolu nič nemali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kirstie Alley (@kirstiealley)

Výnimočný vzťah

Kirsten bola v tom čase vydatá a spätne povedala, že bolo pre ňu veľmi ťažké pozerať sa na Johna len ako na priateľa, pretože do neho bola šialene zamilovaná. Nikdy svojho terajšieho manžela však nepodviedla. „Bola som do neho šialene zamilovaná, veľa sme sa smiali. Ale nebol to sexuálny vzťah,“ povedala.

V roku 2020 Kirsten povedala, že by bolo zábavné spraviť pokračovanie toho filmu, keďže sú už obaja starí. V roku 2019 sa pritom o pokračovaní aj šepkalo, avšak nakoniec z toho nič nebolo. V poslednom príspevku na sociálnych sieťach jej deti napísali, že jej boj s rakovinou bol pre nich inšpiráciou a ďakujú za všetky modlitby a lásku, avšak prosia o súkromie v ťažkej dobe.