Medzi mamou a dcérou len 7 rokov. Šokujúce vekové rozdiely medzi hercami v tých najpopulárnejších filmoch

Kristína Hagarová

Foto: MovieStillsDB

Mnohých z nás zaujímajú novinky z filmového sveta, ale aj zaujímavosti z nakrúcania filmov. Možno ste to netušili, ale existuje naozaj veľmi veľa hercov, ktorí mali medzi sebou veľký alebo malý vekový rozdiel, napriek tomu, že ich postavy na tom boli inak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Je smiešne, keď si uvedomíte, že jedna z herečiek hrala svojmu kolegovi matku, a to aj napriek tomu, že od neho bola len o rok staršia. Ktoré zaujímavé vekové rozdiely boli prítomné v kultových filmoch? Pozrite si, o ktorých informoval portál Insider.

Popoluška, sladkých 16

Túto tínedžerskú komédiu, ktorá je na motívy známej Popolušky, ste mohli vidieť na našich obrazovkách pomerne často. Popoluška, v tomto podaní Selena Gomez, sa zamiluje do popovej hviezdy, ktorú hrá Drew Seeley. Selena mala vo filme 16, kým Drew mal už 26. Obaja pritom hrali stredoškolákov.

Foto: MovieStillsDB

Láska nebeská

Krásny vianočný film Láska nebeská, je plný príbehov, ktoré sú pre nás smutno-krásne. Vo filme herečka Keira Knightley hrá dospelú Juliet, kým Thomas Brodie-Sangster hrá chlapca Sama. V skutočnosti bol rozdiel medzi nimi päť rokov. Kým Keira mala v čase nakrúcania 18 rokov, Thomas mal 13.

Foto: MovieStillsDB
Foto: MovieStillsDB

Kúzlo mesačného svitu

Vo filme hrá Colin Firth a Emma Stone zamilovaný párik. V skutočnosti je medzi nimi takmer 30-ročný rozdiel. Colin mal v čase nakrúcania 53, kým Emma 25.

Foto: MovieStillsDB

Protivné baby

Vo filme sa v role tej najväčšej zákernej baby predstaví Rachel McAdams. Jej matku si zahrala Amy Poehler. V skutočnosti je predstaviteľka Reginy George len o 7 rokov mladšia, ako jej filmová matka. Rachel mala v čase nakrúcania 25 a jej filmová matka Amy 32. V čase nakrúcania filmu mala hlavná postava, Lindsey Lohan 17 rokov.

Foto: MovieStillsDB
Foto: MovieStillsDB

Alexander Veľký

Angelina Jolie a Colin Farrell spolu hrali vo filme Alexander Veľký, v ktorom Angelina hrala Colinovi mamu. V skutočnosti je Angelina od Colina len o rok staršia. V čase nakrúcania mala 29, kým Colin mal 28.

Foto: MovieStillsDB

Forrest Gump

Jeden z najkultovejších filmov, ktoré existujú, má tiež svoj zvláštny vekový rozdiel. Tom Hanks, ktorý si zahral postavu Forresta, mal v čase nakrúcania 37 rokov. Jeho filmová matka, Sally Field, mala 47. Bol medzi nimi len desaťročný rozdiel.

Foto: MovieStillsDB

Mamma Mia

V druhej časti Mamma Mia, si Cher zahrala matku Maryl Streep. Medzi herečkami je pritom rozdiel len tri roky. Počas uvedenia filmu mala Maryl Streep 69 rokov, kým Cher zase 72.

Foto: MovieStillsDB
Foto: MovieStillsDB

Vedeli ste o niektorých z týchto rozdielov?

Najnovšie články