Komička Simona Salátová opäť zverejnila nádhernú fotografiu. Upozornila na dôležitú vec

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (simonacomedy)

Simona Salátová patrí medzi obľúbené slovenské komičky. Už dlhú dobu je populárna na sociálnych sieťach a hoci sa do povedomia dostala aj vďaka kritike od známych osobností, je dostatočne silnou osobnosťou na to, aby ustála aj tú najostrejšiu kritiku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pred niekoľkými dňami opäť zaujala, keď zverejnila ďalšiu fotografiu v spodnom prádle. Príspevkom upozornila na svoju druhú sériu podcastu 90-60-90, pričom prvá epizóda vyšla s Adelou Vinczeovou. Simona sa vo svojich podcastoch so svojimi hosťami baví na vážne témy, rozoberajú rôzne bolesti z detstva a často upozorňuje na to, aby sa ľudia nebáli vyhľadať psychologickú pomoc, keď si myslia, že ju potrebujú.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Len Simona (@simonacomedy)

Podcast, v ktorom sa bavia na rôzne témy

Fotografiou v spodnom prádle, ktorú zverejnila na sociálnych sieťach, opäť vyvolala vlnu pozitívnych ohlasov a opäť upozornila na to, že ľudia by sa v žiadnom prípade nemali súdiť podľa výzoru.

Vlna bodypositivity

V poslednom čase sa často hovorí o tom, že bodypositivity už nie je to, čo to bolo predtým, že je to „oslava obezity“ a „odsudzovanie štíhlych žien“. Takto to však vôbec nie je. „Ešte si asi chvíľku pôjdem na tej vlne #bodypositivity aj keď som si tu našla pár komentárov ľudí, ktorí si ešte stále myslia, že toto je vojna tučných proti zvyšku krásneho sveta. Bodypositivity je v prvom rade filozofia, ktorá hovorí o tom,že treba poznať svoje pozitíva a aj svoje nedostatky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Len Simona (@simonacomedy)

Len ak ich prijmeme, vieme ich spravovať, ovládať a prípadne meniť. Veľmi by som si priala, aby sme v tomto svete pochopili, že nemusíme všetci vyzerať podobne, aby sme boli spokojní. Veď ani šťastnými nás nerobia rovnaké veci a je to okej,“ napísala v dávnejšom príspevku. Pod ním sa hneď objavilo niekoľko silných myšlienok, medzi inými aj viera v to, že sa zmení to, čo je „normálne“.

„Verím, že sme už kúsok od toho, kedy pod takýmito fotkami neuvidím, že si odvážná, smelá, skvelá a žena plnších tvarov, ktorej treba gratulovať, že sa odfotila v prádle… lebo to bude normálne tak, ako to malo byť odvždy!“