Má 103 rokov a svoj voľný čas trávi v posilňovni. Táto žena je skutočným dôkazom, že vek je len číslo

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (FOX 11 Los Angeles)

Má 103 rokov, chodí štyrikrát týždenne do posilňovne a hovorí, že práve to je jej šťastné miesto. Táto žena je pre mnohých ľudí skutočnou inšpiráciou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Teresa Moore z Camarillo v Kalifornii má 103 rokov a svojmu telu dáva zabrať. Dvíha činky, behá na bežiacom páse a pravidelne cvičí v posilňovni. Teresa vysvetlila, že je pre ňu dôležité nájsť veci, ktoré jej dodávajú energiu, pokiaľ ide o dlhý a šťastný život. Keďže na tomto svete strávila už viac ako sto rokov, určite vie, o čom hovorí.

V posilňovni je šťastná

Dokazuje, že vek je naozaj len číslo, preto trvá na tom, že bude chodiť do posilňovne tri alebo štyrikrát do týždňa. Stará sa o to, aby vyzerala čo najlepšie. Cvičiť prichádza s nalíčenou tvárou, dokonale upravenými vlasmi a množstvom šperkov. Jednoducho ako ikona. Teresa sa narodila v Taliansku a v roku 1946 sa vydala za svojho manžela, ktorý už zomrel.

Dodáva jej to energiu

Niekoľko rokov strávili v rôznych krajinách sveta, usadili sa však v USA, kde Teresa žije dodnes. Teresa hovorí, že aktivita a cvičenie v posilňovni jej dodávajú energiu. Jej dcéra Sheila si myslí, že láska k cvičeniu súvisí s jej dobrodružnou povahou. V posilňovni sa taktiež stretáva so svojimi priateľmi.

Chodí do opery