Fotografia mamičky baví celý internet. Sladkosti pred deťmi schovala tam, kde by ich nehľadal nikto

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Maynard Rose)

Hoci ste už mama, neznamená to, že si občas nemôžete vyhodiť z kopýtka. Alebo, že nemáte nárok na svoje vlastné sladkosti bez toho, aby ste sa o ne s niekým delili. Deti však vedia byť veľmi otravné, čo sa týka sladkostí a hoci veľmi dobre vedia, že by ich veľa jesť nemali, vždy vás budú obťažovať tým šteňacím pohľadom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Unilad však informoval o žene, ktorá mala skutočne geniálny nápad, ako to vyriešiť. Aby jej deti nejedli čokoládu a sladkosti, rozhodla sa, že ich dá na posledné miesto, do ktorého by sa kedy pozreli. Všetky dobroty skrýva do obalu od mrazenej zeleniny. Jej šikovný trik zaujal množstvo rodičov po celom svete a sú nadšení. Asi je jasné, že to budú skúšať aj oni.

Čo na to deti?

Môžete si všimnúť, že keď je obal od zeleniny zavretý, vyzerá celkom normálne. Keď ho však otvoríte, odhalíte čokoládové tyčinky a iné sladké dobroty. Asi trochu rozdiel od mrazenej mrkvy a hrášku, no nie? Mamička zverejnila fotografiu do skupiny na sociálnej sieti Facebook. „Pozrime sa, či to deti nájdu,“ napísala. Počas krátkej doby jej fotografie zdieľali viac ako desaťtisíckrát a taktiež má aj tisíce reakcií.

Inšpirovala aj ďalších rodičov

Samozrejme, že tým inšpirovala množstvo rodičov. „Už viem, kde budem odteraz skrývať svoje dobroty,“ napísala jedna mamička. „Moja mama robila to isté, ale s fľašou alkoholu,“ napísala so smiechom ďalšia. Môže však len dúfať, že jej deti ešte nemajú účty na sociálnych sieťach a nezistia, čo urobila a ako ich klame. Niekedy to jednoducho inak nejde a musíte urobiť všetko preto, aby ste udržali vaše deti zdravé a teda čo najďalej od sladkostí. Alebo musíte urobiť všetko preto, aby ste si odložili sladkosti, ktoré najviac chutia vám. Čo si o tom myslíte?