TEST: Vyberte si strom, ktorý vás zaujme najviac a prečítajte si, čo prezrádza o vašom charaktere

Lucia Mužlová

Nižšie nájdete obrázky 6 rôznych stromov. Vyberte si ten, ktorý vás na prvý pohľad nadchol najviac, či už kvôli farbe alebo tvaru a prečítajte si, čo o vás tento výber prezrádza. Sedí pridelený popis aj na vás?

Článok pokračuje pod videom ↓
themindsjournal.com

Strom č. 1: Zodpovednosť a pokoj

Ak ste si vybrali práve prvý strom, ste veľmi zodpovednou osobou. Zodpovednosť je vašou najprirodzenejšou vlastnosťou, no dokážete ju príjemne prepojiť aj s dávkou zmyslu pre humor. Presne táto kombinácia vám pomáha zvládnuť akýkoľvek problém, ktorý je vám hodený na plecia. Vašou charakteristickou vlastnosťou je aj pokoj. So svojimi priateľmi, kolegami či s rodinou máte veľmi dobré a vyrovnané vzťahy. Váš pokoj sa však stáva negatívom vtedy, keď by ste pre niečo ešte mohli bojovať, no vy sa predčasne vzdáte.

Strom č. 2: Spolupráca a posudzovanie

Schopnosť spolupráce je jednou z vašich najcharakteristickejších a najprirodzenejších vlastností. Ste veľmi trpezlivým človekom, ktorý si svojich blízkych kedykoľvek rád vypočuje. Druhým kedykoľvek radi pomôžete a spravíte pre nich všetko, čo je vo vašich silách. To však môže byť niekedy aj negatívom, pretože tak veľakrát strácate svoju autenticitu a viac sa staráte o dobro iných, než o to svoje.

Strom č. 3: Štedrosť a intelekt

Ste veľmi štedrým človekom a pomocnú ruku vždy podáte každému, kto o ňu požiada. Máte ojedinele vyvinutý intelekt, čo vám v kombinácii s vašou vytrvalosťou umožňuje vyriešiť aj tie najzávažnejšie problémy. Aj vďaka vášmu intelektu ste niekedy schopný predvídať, čo sa stane, preto ste pri podnikaní ďalších krokov vždy veľmi opatrní.

Strom č. 4: Citlivosť a kreativita

Ste osobou, ktorá výrazne vytŕča z akéhokoľvek davu, a to kvôli svojej kreativite, ktorú dokážete vložiť do všetkého, čo vo svojim živote spravíte. Práve kreativita vám pomáha preklenúť všetky ťažkosti a vedie vás k tomu, aby ste sa zameriavali len na tie dobré veci. Vaša citlivosť vám zas neustále pripomína, že tvorivosť má vo vašom živote nezastupiteľnú úlohu, a že je nevyhnutná na splnenie všetkých vašich cieľov.

Strom č. 5: Tvrdá práca a efektivita

Ak ste si vybrali práve tento strom, znamená to, že ste veľmi ťažko pracujúcim človekom – či už fyzicky alebo mentálne. Uvedomujete si však, že človek dosiahne úspech a splnenie svojich snov jedine tvrdou prácou, takže sa na ňu vôbec nesťažujete. Všetko, čo robíte, robíte veľmi efektívne, takže bez problémov dosahujete každý jeden cieľ, ktorý si stanovíte.

Strom č. 6: Predstavivosť a precíznosť

Ste veľmi dynamickým človekom, a to hlavne vtedy, keď ide o vašu prácu. Nikdy si nevolíte tú najjednoduchšiu a najpohodlnejšiu cestu, pretože viete, že každá cesta za úspechom je kľukatá. Oveľa radšej sa „prebrodíte“ cestou, ktorá síce ešte vôbec nie je vyšliapaná, no pre vás je o to krajšia. Je možné, že spojenie vašej jedinečnej predstavivosti a precíznosti vám raz prinesie úspech a slávu, ktoré si zaslúžite.

Pozri aj: TEST: Vyberte si kľúč, ktorý vás zaujme najviac a prečítajte si, čo prezrádza o vašom charaktere

zdroj: babskeveci.sk, themindsjournal