TEST: Vyberte si kľúč, ktorý vás zaujme najviac a prečítajte si, čo prezrádza o vašom charaktere

Lucia Mužlová

Tento osobnostný test síce nemá žiadny vedecký základ, no prezradí vám toho veľa. Dajte na prvý dojem a vyberte si jeden z kľúčov. Je to všetko len o vašom podvedomí, no verte či nie, bude to na vás presne pasovať. Pozrite sa pozorne na nasledujúci obrázok a vyberte ten kľúč, o ktorom si myslíte, že k vám jednoducho patrí. Potom len nasledujte číslo kľúča, ktoré ste si zvolili a dočítate sa viac.

Článok pokračuje pod videom ↓
kluc1
brightside.me

Ktorý kľúč ste si vybrali? Viac o svojej osobnosti sa dočítate pod jednotlivými číslami kľúčov.

kluc2
brightside.me

Vybrali ste si ten najjednoduchší a najbežnejší kľúč zo všetkých. Napriek tomu sa ním dajú otvárať bežné zámky. Znamená to, že ste človek s racionálnym myslením. V rôznych situáciách sa správate veľmi odhodlane a premýšľate skôr analyticky. Dokážete však byť aj jemní, nežní a tiež zraniteľní.

kluc3
brightside.me

Vybrali ste si kľúč, ktorý je veľmi spoľahlivý. Tento kľúč dokáže otvoriť každú jednu zámku. Znamená to, že vyžarujete veľkú charizmu a ste inovatívny a kreatívny. Vaša osobnosť je veľmi silná a prelúskate sa cez akýkoľvek problém. Nie je pre vás problém dosiahnuť určené ciele a každý sa na vás môže vo všetkom spoľahnúť.

kluc4
brightside.me

Vybrali ste si ten najnezvyčajnejší kľúč. To znamená, že ste osoba, ktorá verí v samú seba. Aj preto ste si vybrali tento kľúč. Nemáte dôvod riskovať, pretože ste zdravo sebavedomý. Časť kľúču, ktorá otvára zámok, je veľmi špecifická, čo znamená, že ste veľmi racionálny človek, rozhodný za každých okolností, ktorý sa nebojí urobiť rozhodnutie v krátkom čase. Sám ste tvorcom kreatívnych nápadov, no podobným sa nikdy nebránite. Vždy viete, čo chcete a takisto to vždy aj dosiahnete.

kluc5
brightside.me

Vybrali ste si kľúč, ktorý nápadne pripomína tvar štvorlístku. Všimli ste si? Znamená to, že ste veselá a optimistická povaha, ktorá má ale niekedy sklony k flegmatizmu. Buďte ale opatrní. Ak vás vaša flegmatická povaha ovládne, môžete niekedy vyvolávať aj zbytočné konflikty.

kluc6
brightside.me

Vybrali ste si kľúč, ktorého časti sú veľmi spletité a majú celkom komplikovaný tvar. Takéto kľúče môžete nájsť v niektorých rozprávkach pre deti. Znamená to, že často snívate a ste tzv. rojko v ríši snov. Vaša osobnosť je však veľmi krotká a kreatívna zároveň. Niekedy ste precitlivelý a veľa vecí vás dojíma. Taktiež až príliš často zažívate pocit, že vám ostatní nerozumejú.

kluc7
brightside.me

Vybrali ste si klasický kľúč. To znamená, že všetky vaše rozhodnutia majú racionálne korene. Máte veľký zmysel pre humor a radi sa smejete. Keď niečo robíte, robíte to veľmi sústredene. Taktiež máte svoje hranice, svoju komfortnú zónu, za ktorú keď sa dostanete, mierne znervózniete. Ste veľmi lojálny človek a spravodlivosť pre vás znamená všetko. To isté vyžadujete aj od ostatných.

Viac podobných testov osobností nájdete na tejto stránke: psych.sk

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.me