Šok v obľúbenej rannej relácii. Rytmus z ničoho nič oznámil, že mu je zle a odpadol

Dana Kleinová

Foto: Profimedia / TV JOJ

Obľúbený rapper sa objavil ako hosť v Ranných novinách. Uprostred rozhovoru sa však chytil za hruď a prehlásil, že mu je nevoľno.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hudobník Patrik „Rytmus“ Vrbovský sa objavil v Ranných novinách, kde si s Dianou Mórovou zaspomínal na jeho účinkovanie v Česko Slovensko má talent a súčasne ho Thomas Puskailer vyspovedal, čo sa týka finále tejto šou, a tiež sa porozprávali o tom, čo si o talentoch v tejto súťaži Rytmus myslí. V jednom momente sa však Rytmus natiahol po vodu a prehlásil, že mu je na omdletie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Odpadol vo vysielaní

Keďže Rytmus bude vystupovať vo finále Česko Slovensko má talent, spolu s moderátormi sa porozprávali o jeho vystupovaní v tejto relácii, kde si zahral fiktívneho brata Jozefa Pátroviča menom Eugen. Spoločne sa na ukážke jeho vystúpenia zasmiali aj s porotkyňou Dianou Mórovou. „Toto bol jeden z mojich najsilnejších zážitkov na javisku,“ prehlásil Rytmus k ukážke.

Po skončení ukážky sa ho Thomas opýtal na jeho nedeľňajšie vystúpenie vo finále tejto súťaže. Rytmus potvrdil, že tam vystúpi aj s Jánom Bendigom a potom sa náhle chytil za hruď. „Strašne mi je zle,“ prehlásil hneď po tom a kamery zachytili, ako sa zvalil na sedačku vedľa Diany. Tá sa však hneď rozosmiala, keďže si myslela, že ide o žart a mala pravdu. Rytmus po tomto svojom výstupe nedokázal ovládnuť smiech, zatiaľ čo Diana a Thomas pokračovali v rozhovore, akoby sa nič nestalo.

Rytmus neskôr celý tento žart zdieľal aj na sociálne siete, aby sa na ňom mohli pobaviť aj jeho fanúšikovia.

Najnovšie články