Marek Fašiang zverejnil krásne video s dcérkou, ktoré vás dostane. Niečo také rozkošné ste ešte nevideli

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Už nie je bábätko, ale veľké dievčatko. Dcérka obľúbeného herca rastie ako z vody. K narodeninám jej venoval video, v ktorom ukázal jej rozkošné momenty.

Článok pokračuje pod videom ↓

Obľúbený herec Marek Fašiang sa teší z prvorodenej dcérky, ktorú má s modelkou Terezou Bizíkovou. A hoci ich vzťah rodičovstvo zmenilo, ako sme písali v článku, obaja sa z vytúženej dcérky tešia a spravili si z nej prioritu. A hoci len nedávno bola bábätkom, v týchto dňoch oslávila svoje druhé narodeniny a obaja rodičia jej venovali zopár dojemných slov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Aha, ako vyrástla

„Z babätka dievčatko… Všetko najlepšie dcerka moja!“ napísal Marek k milému videu. Gratuláciami, samozrejme, nešetrila ani mama dievčatka, a tiež jej venovala milý príspevok. K fotografii napísala: „Ďakujem, že si si ma vybrala. Ďakujem, že môžem byť tvojou mamou. Ďakujem, že ma každý deň učíš niečo nové. Ďakujem, že mi ťa život zariadil.“

A nezabudla ani na narodeninové prianie: „K tvojim narodeninám ti želám kopec lásky, úsmevu a radosti. Aby si navždy zostala taká veselá a plná energie. Buď šťastná a buď milovaná!“ Malej Olívii tak pod oboma príspevkami zaželalo množstvo ľudí a pridali sa k nim aj ďalšie známe osobnosti, ako napríklad Daniela Nízlová.

Fanúšikovia si navyše hneď všimli jednu vec a neváhali na to poukázať v komentároch. „Celý tatinko,“ píše jedna komentujúca a ďalšie sa k nej hneď pridávajú. Podobu medzi otcom a dcérou naozaj nejde zaprieť a čím je staršia, tým viac sa na herca podobá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TEREZA B. (@bizikova_tereza)

Najnovšie články