9 pravidiel, ktoré dodržiavala princezná Diana a mali by ich poznať aj dnešné ženy

Monizz

Za svoj krátky život si stihla získať milióny sŕdc ľudí pre svoju bezprostrednosť. No dokázala si získať srdcia aj módnych návrhárov, dizajnérov či ľudí pohybujúcich sa v tomto priemysle. A nemálo to zaúčinkovalo aj na bežné ženy, ktoré sa na ňu dívali s obdivom za to, že si na seba vždy obliekla niečo, čo bolo šik!

9 tajomstiev štýlu

Diana rada nosila náhrdelníky. Tento malý detail si mnoho žien často neuvedomuje, no práve to je doplnok, ktorý Dianu dokázal odlíšiť od ostatných. Nech bola akokoľvek oblečená, nemusela mať náušnice či náramky, vždy mala náhrdelník.

Farebné pančušky spravia tiež veľa. Nehovoríme o takých, ktoré svietia načerveno, modro či inou výraznou farbou, ktorá len máloktorej žene skrášli nohy, ale o tmavých pančuškách. Niekedy je menej viac. Práve čierne pančušky, ktoré na prvý pohľad vyzerajú fádne a nudne, môžu byť tým, čo z výslednej kreácie urobí dokonalú eleganciu.

Ak ste si všimli, že Diana niekedy nosila na jednej ruke dvoje hodinky a čudovali ste sa prečo, odpoveď je jednoduchá. Podporovala tak svojho milovaného manžela. Teda, ešte v čase, keď to medzi nimi trošku iskrilo. Faktom však je, že dvoje hodinky sú krásnym detailom, ktorý oživí ruku. Len sa k sebe musia hodiť.

Vzorované pančuchy sú voľbou len pre tie štíhlejšie nohy a Diana ich rozhodne mala. Preto rada ukazovala lýtka v pančuškách s jemným niťovaním alebo jednoduchými drobnými vzormi. Samozrejme, k jednofarebnej sukni.

View this post on Instagram

#princessdiana

A post shared by Diana Kate Meghan 🇬🇧 (@loveprincessdiana) on

Dievčenské náramky takisto pri rôznych príležitostiach nemohli chýbať na nežných a útlych zápästiach princeznej ľudských sŕdc. Diana nimi zdôrazňovala svoju nevinnosť alebo aspoň dojem, ktorý sa snažila budiť.

Dnes je módne nosiť viac prsteňov na jednej ruke a takisto sa pýšiť rôznymi masívnymi. Diana nosila prsteň len na jednej ruke, spravidla ten zásnubný spolu s obrúčkou na ľavom  prstenníku. Sám o sebe bol šperkom a na ruke krásne vynikol. Aj tu platí, že menej je niekedy oveľa, ale oveľa viac!

Otvorené výstrihy na chrbte sú veľmi pôsobivé, jemne zvádzajú a zároveň sú pôvabné. Samozrejme, na takýto výstrih je tiež dôležité mať pekný chrbát, čo často mnohé nevieme ovplyvniť. Ak však máte chrbát pohľadný, inšpirujte sa princeznou a jej jemnými výstrihmi na chrbte. Dokážu z vás spraviť oveľa viac než výstrihy vpredu.

Rukavičky ako módny doplnok tiež nie sú zlou voľbou, samozrejme pre bežné ženy hlavne v zime a na jeseň. Prečo však nevyužiť ich potenciál? Sú krásne, zahalia a zohrejú a zároveň oživia. Treba si zvoliť tú správnu farbu a nebáť sa investovať do kože. Vydrží dlho!

Svojho času Diana nosila modré očné linky. Samozrejme, dnes nie sú veľmi módne, no treba uznať, že na tú dobu v nich vyzerala fantasticky. Ani omylom sa neponáša na nijakú z amerických celebrít. Očné linky takmer nevidno, no v jej modrých očiach priam svietili. Aspoň pri pohľade zblízka.

View this post on Instagram

In her own words: [About her honeymoon aboard the royal yacht Britannia] "I was bored, it was like being stuck with an 80-year-old man." ■ من أقوال اﻷميرة: [عن شهر العسل الذي قضته على متن الباخرة الملكية بريطانيا] "شعرت بالملل، وكان اﻷمر أشبه بالبقاء حبيسة مع رجل في الثمانين من عمره [كان تشارلز يقرأ كتب الفلسفة ويرسم لوحات زيتية على سطح الباخرة رافضا القيام بنشاط بدني كالسباحة أو الرقص معها]." ■ #princessdianaforever #humanitarian #princessofwales #princessdiana #gb #hertruestory #kensingtonpalace #uk #thebritishroyalfamily #theroyalfamily #thebritishmonarchy #queenofhearts #instagood #instaroyal #instalike #di #fashionicon #peoplesprincess #style #glamorous #icon #foreveryoung #uk #الأميرة_ديانا #أميرة_ويلز #أميرة_القلوب #الأميرة_ديانا_لﻷبد #بريطانيا #لندن #قصتها_الحقيقية #أميرة_الشعب

A post shared by Princess Diana Forever (@princess.diana.forever) on

Pozri aj: Všimli ste si niekedy jej ruky na fotografiách? Toto je dôvod, prečo vojvodkyňa Kate nikdy nenosí lak na nechty

zdroj: babskeveci.sk (M)

Najnovšie články