Už za 7 dní sa zbavila tuku v oblasti brucha, akoby tam nikdy ani nebol! Týmto by ste mali začínať každý svoj deň

Monizz

Viscerálny tuk alebo brušný tuk. Poznajú ho väčšinou ženy, ale postihuje aj značné percento mužov. Poznajú ho všetci, ktorí majú to „šťastie“, že sa im všetko, čo zjedia alebo nevybehajú, ukladá do brucha. To, že sa vám tuk hromadí v tejto oblasti, je genetika alebo osud. Nazvime to ako chceme. No dá sa s tým bojovať. A to celkom jednoducho!

pixabay.com

Diéty na tento druh tuku veľmi nepomáhajú, zato naň pomáha konzumácia niektorých čerstvých surovín, ktoré sú pre viscerálny tuk hotové spaľovače. Nezíde z brucha v priebehu týždňa ani dvoch. No po takom mesiaci už budete badať prvé pokroky. Je to zdĺhavý proces, no zdá sa, že aj jediný naozaj účinný.

Čo je to za zázrak?

pixabay.com

Ak si chcete pomôcť a opäť si raz za čas dopriať pocit priliehavého trička alebo blúzky bez toho, aby ste sa museli hanbiť, prichystajte si zeleninovú bombu. Pite ju, ale pravidelne, telo si na ňu počas prvých týždňov bude zvykať, no potom sa celý spaľovací proces naštartuje a pôjde to rýchlo. Ak jeden deň vynecháte, nič sa nestane. No ak vynecháte dva či tri, môže to byť pre vás krok späť a celý proces sa začne odznova.

Budete potrebovať:

1 čerstvú uhorku

1 stopku zeleru

3 plátky ananásu

1 šálku petržlenových listov

Všetky tieto zložky umyte, uhorku očistite a vložte spolu do mixéra. Vypite to ako šťavu, smootie alebo ľahký a zdravý drink. Nech je to akokoľvek, povedzte si, že vám chutí! Myseľ treba niekedy tak trochu oklamať aj pozitívnym prístupom, inak môže začať štrajkovať. Nápoj pite každé ráno ešte pred raňajkami. Môžete si pripraviť väčšie množstvo a uchovávajte ho v chladničke. Denne vám celkom postačí jeden pohár. Počkajte aspoň 1 mesiac a potom uvidíte výsledky. Ak sa dostavia, v kúre rozhodne pokračujte.

pixabay.com

Keď je ho veľa, môže zabíjať

Viscerálny alebo brušný tuk je stará známa záležitosť.  Lekári a odborníci sa s ním potýkajú už celé veky, no stále neprišli na nič, čím by ho zničili. Známe sú však jeho nepriaznivé účinky na telo a dôsledok vzniku rôznych diagnóz. Medzi inými napríklad hormonálne problémy, ktoré môžu vyústiť až do problémov so štítnou žľazou, kŕčové žily, infarkt myokardu, onkologické ochorenia či metabolické poruchy.

pixabay.com

Aby ste tomuto všetkému predišli, nestačí piť len nápoj, dôležitá je aj vyvážená strava a menej cukrov. Doprajte si k obedu väčšiu porciu zeleniny, namiesto popoludňajšej sladkosti si dajte jablko, misku malín alebo iného sladkého ovocia. Jednoducho – stráňte sa nebezpečných vecí ako sú tuky, najmä vyprážané jedlá, veľa cukrov, majonézy a množstvo ďalších telu neprospievajúcich látok.

pixabay.com

Konzumujte tvaroh – pokojne aj plnotučný, pripravujte si veľa chudého hovädzieho alebo kuracieho mäsa, vynikajúca je aj kačka. Prílohy obmedzte, a ak ich obmedziť neviete, aspoň ich doplňte o množstvo zeleniny. Okrem toho, že naberiete vitamíny, zlepšíte si životosprávu a ešte vám aj lepšie a rýchlejšie vytrávi. Vyskúšate? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (M)

0
Komentovať