Ukázal, že má veľké srdce: Takto princ William prekvapil ženu, ktorá má pred sebou posledné dni života

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (bowelbabe)

Deborah James odhalila v dojímavom príspevku na Instagrame, že sa so svojou rodinou presťahovala do starostlivosti hospicu. Teraz však mala nečakanú návštevu.

Ako uvádza portál Daily Mail, Deborah od roku 2016 bojuje so štvrtým štádiom rakoviny hrubého čreva. „Jeden priateľ mi raz povedal, aby som objala dážď, pretože nikdy neviem, kedy ho naposledy pocítim na svojom tele. Tak ho objímam, aj keď som pod prikrývkami,“ napísala. Bývalá zástupkyňa riaditeľa školy žije v Londýne, avšak nedávno oznámila, že sa presúva do hospicu, aby ušetrila svoje deti od bolestivých spomienok.

William si dal čaj a šampanské

Jej príspevok prišiel niekoľko dní po tom, čo si užila popoludnie pri čaji a šampanskom s princom Williamom, keď jej odovzdal titul „Damehood“, za jej neúnavné úsilie pri získavaní finančných prostriedkov. Vďaka jej fondu sa podarilo získať viac ako 6 miliónov libier. „Princ William dnes skutočne prišiel do nášho rodinného domu. Som poctená, že sa pridal k nám a dal si čaj a šampanské a strávil čas s celou mojou rodinou.“

Taktiež povedala, že keď zistili, že ku nim William príde, začali upratovať ako šialený, ale všetko bolo irelevantné, pretože William bol láskavý a všetkých upokojil. Podľa Deborah im tieto spomienky vydržia celý život a povedali mu, že je kedykoľvek vítaný.

1
Komentovať