Nádherný príbeh lásky Williama a Kate. Kráľovská rodina si myslela, že ide len o románik, takto to medzi nimi bolo naozaj

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia

Od svadby Williama a Kate uplynulo už 11 rokov. Ich príbeh lásky sledovali milióny ľudí po celom svete a pre mnohých ľudí je ideálny. Avšak, ani tento príbeh nebol bez rôznych zádrheľov a v kráľovskej rodine si mysleli, že je to len románik.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál NewIdea, 29. apríla 2011 bol deň, kedy si William a Kate povedali svoje áno. Medzi masami bol prítomný aj kráľovský životopisec Andrew Morton, ktorý si to užíval. Napísal aj biografiu princeznej Diany. Sám povedal, že nálada verejnosti bola v čase svadby Williama a Kate veľmi radostná a akosi to zrušilo poslednú veľkú udalosť, ktorá sa odohrala vo Westminsterskom opátstve, a to bol práve pohreb princeznej Diany.

Ich stretnutie bola náhoda

Andrew sa zamýšľal nad tým, akou náhodou sa vlastne William a Kate stretli, tiež o ich vzostupoch a pádoch, ktorým čelili ako pár. Rozhodnutie Williama, študovať na univerzite v St Andrews dalo osud do pohybu, pretože to bolo miesto, kde sa s Kate stretli. Princovi sa však prvý semester nepáčil, chcel sa vrátiť k rodine, no nikto nechcel, aby to vzdal.

Práve Kate sa stala jednou z jeho najbližších priateľov, no spočiatku nebolo medzi nimi nič romantické. Netrvalo to však dlho a bol medzi nimi vzťah, ktorý však chceli držať v tajnosti. Kráľovská rodina si dlho myslela, že ide len o študentskú lásku. Keď obaja získali diplom, mnohí si mysleli, že ich vzťahu je koniec. a že pôjdu každý svojou cestou.

Ich vzťah pokračoval

Ich vzťah po univerzite však pokračoval a náhle sa dostali do povedomia médií. William sa však rozhodol, že ich vzťahu bude koniec. Kým sa na titulkách magazínov objavovali titulky, kde si z Kate uťahovali, že stále len čaká, William vzťah ukončil. Dôvodom mohla byť aj príliš veľká pozornosť, to ako to bolo, však vedia len oni dvaja.

Foto: Profimedia

Všetci čakali len na zásnuby

Kate sa však zachovala naozaj neuveriteľne a miesto toho, aby plakala a skrývala sa, ukázala sa v meste, s úsmevom na tvári, v krátkej sukni a vyzerala úžasne. Netrvalo dlho a William ju chcel naspäť. Mnohí čakali len na zásnuby, ale princ sa neponáhľal. Okamih, na ktorý všetci čakali, nastal, keď William odviezol Kate do jedného z jeho obľúbených miest, do Kene.

Foto: Profimedia

Kate požiadal o ruku s prsteňom, ktorý mal pre neho sentimentálnu hodnotu, keďže patril Diane. Jeho zásnuby boli premyslené a veril tomu, že sa vyhne nešťastiu, ktoré postihlo manželstvo jeho otca a mamu. Svadobný deň Williama a Kate sledovali milióny ľudí a ich veľký deň. Majú spolu krásne tri deti a zdá sa, že sú stále šťastní.

Najnovšie články