Tohtoročná Farma dosiahla rekord, aký sa len tak nevidí. V žiadnej sérii sa to doposiaľ nepodarilo

Dana Kleinová

Foto: Instagram (farma.markiza)

Nová farmárka týždňa sa rozhodla zmeniť pravidlá. Nepáčilo sa jej, že všetci neprikladajú ruku k dielu rovnako, a tak sa to rozhodla zmeniť. Vďaka tomu sa farmárom podarilo dosiahnuť nový rekord.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje Markíza, vlády nad farmou sa chopila Mirka z najstaršej generácie. Okrem toho, že za slúžku zvolila Azru, ktorá podľa nej pracovala menej a takto si to má odčiniť, rozhodla sa zaviesť nové pravidlá, vďaka ktorým pôjdu všetci na maximum. Chce, aby pracovali všetci, a to hneď zrána. Po raňajkách sa podľa jej slov do kúpeľne už nik nedostane a ak si chcú dievčatá naniesť mejkap, majú to stihnúť ešte pred raňajkami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Nový rekord

Samozrejme, nové pravidlá všetkých nepotešili. A hoci niektorí obyvatelia farmy gúľali očami, iným ranné vstávanie neprekážalo.

​Keďže krava Malina má stále zapálené vemeno, Adam sa rozhodol, že s Denisom pôjdu dojiť ešte za tmy, aby ju neobťažovali ovady. Zvyšní farmári sa zobudili krátko nato a boli naozaj v šoku z toho, že sú hore od takejto hodiny. Čo však všetkých ešte viac prekvapilo, bolo vyjadrenie Alice. Tá im totiž prezradila, že vďaka tomuto rannému vstávaniu dosiahli rekord, ktorý sa na Farme ešte nikomu nepodaril. Nikto v žiadnej sérií totiž ešte nevstal o pol piatej ráno. A už vôbec nie preto, aby šiel pracovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Najnovšie články