Aneta Parišková svoj boj s rakovinou nevzdáva. S úsmevom na tvári posiela šokujúci odkaz

Dana Kleinová

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Známej moderátorke sa v okamihu obrátil život naruby. Napriek tomu nestratila nádej, ani svoj typický úsmev a dokonca našla pozitívny spôsob, ako na zákernú chorobu nazerať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Koktejl, moderátorka Aneta Parišková pred tromi rokmi zistila zdrvujúcu diagnózu, kvôli ktorej sa začal jej boj o život. V roku 2020 jej totiž diagnostikovali Non-Hodgkinov lymfóm – zhubné nádorové ochorenie. Spočiatku Aneta pripisovala príznaky, ako navretú cievu na krku, svrbenie celého tela či tlak na hrudi a v hlave extrémnemu stresu spojenému s pandémiou, no neskôr sa dozvedela desivú diagnózu a to vďaka jej otcovi, ktorý ju presvedčil, aby si zavolala záchranku.

Prišla o vlasy

Moderátorka okamžite začala s liečbou a kvôli intenzívnej chemoterapii sa musela pripraviť aj na zmenu vzhľadu. Krátko po začatí jej totiž začali vypadávať vlasy a ona sa rozhodla, že sa s nimi rozlúči nadobro.

„Tak už to prišlo. Dva týždne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo. Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl,“ napísala Aneta k fotografiám, ktoré zverejnila na sociálnej sieti. Napriek náročnému boju sa stále prezentovala s úsmevom na tvári a dokázala si spraviť srandu zo seba samej aj v takejto situácii.

Rakovina je Boží dar

Najnovšie články