Aneta Parišková svoj boj s rakovinou nevzdáva. S úsmevom na tvári posiela šokujúci odkaz

Dana Kleinová

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Prešli tri roky a moderátorka sa za ten čas stihla vrátiť na televízne obrazovky a osláviť okrúhle 50. narodeniny. Hoci bol od jej diagnózy jej život ako na horskej dráhe, stále nestratila svoj optimizmus.

„Momentálne sú to presne 3 roky, odkedy som absolvovala liečbu. A takže som v remisii a šampanské môžem otvárať tak možno najskôr 5 rokov po liečbe, ale v každom prípade, užívam si každý deň a teším sa z každého nového rána, zo všetkého, čo prežívam,” prezradila v rozhovore pre Topky.

Po všetkom, čím si prešla, zároveň prehodnotila celý svoj život a začala niektoré veci vnímať inak. Vysvetlila: Ono možno prínosom tej rakoviny – lebo aj rakovina je svojím spôsobom Boží dar – pre mnohých je výkričník, že by mali zmeniť životný štýl. Musím povedať, že aj ja som niektoré veci vo svojom živote zmenila. Snažím sa viac vyhýbať stresu. A viac, hlbšie a naplno si užívať život.“

Je vidieť, že Aneta sa riadi svojimi slovami a jej sociálne siete zaplavili fotografie so zážitkami z jej života a stretnutiami s inšpiratívnymi osobami. Medzi spomínané momenty patril napríklad výstup na Lomnický štít, z ktorého s manželom sledovali západ slnka.

Najnovšie články