Victor Ibara má strach z hromadnej dopravy. Je za tým jednoduchý dôvod

Dana Kleinová

Foto: Instagram (victor_ibara)

Slovenský herec a študent medicíny sa verejnosti stále viac otvára a opäť prezradil nejaké informácie zo svojho súkromia. Fanúšikom sa zdôveril s obavami z mestskej hromadnej dopravy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako zaznamenal portál Koktejl, mladý herec Victor Ibara dal opäť svojim fanúšikom možnosť položiť mu otázky z jeho súkromného života. Tí hneď zisťovali, prečo sa rozhodol študovať medicínu, aké to je a či má rád šoférovanie. Práve pri tejto otázke Victor prezradil viac, než sa od neho očakávalo a priznal obavy z MHD.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victor Ibara (@victor_ibara)

Strach je v ňom zakorenený

Victor priznal, že si za volant sadá veľmi rád, najmä keď má od detstva obavy z verejnej dopravy. Vysvetlil: „Od malička som bol od MHD v Bratislave odhováraný, nakoľko mal otec zlé skúsenosti (farba pleti). Dnes je iná doba, ale mám to v sebe zakódované.“

Herec, ktorý sa preslávil vďaka seriálu Druhá šanca, už v minulosti priznal, že od malička si uvedomoval, že sa odlišuje od ostatných kvôli farbe svojej pleti a tým pádom na seba priťahuje pozornosť, pozitívnu i negatívnu. Písal o tom portál Sóda.

„Od útleho detstva ma učili a pripravovali, že budem priťahovať pozornosť ľudí,“ vysvetlil Victor a dodáva: „Keď je poznámok o mojom výzore veľa, väčšinou si to piaty-šiesty človek zlizne nejakou nemiestnou odpoveďou odo mňa, no mne to príde vždy ľúto, snažím sa ospravedlniť, ak sa dá. No aj ja som len človek – niekedy poznámky nezvládam tak, ako by som chcel.“

Vzorom mu je jeho otec

Najnovšie články