Victor Ibara má strach z hromadnej dopravy. Je za tým jednoduchý dôvod

Dana Kleinová

Foto: Instagram (victor_ibara)

Jeho otec je vo viacerých aspektoch jeho života jeho vzorom a ani v tomto prípade to nie je inak. „Môj ocino to musel mať ešte ťažšie, vnímal to ako zodpovednosť. Chcel svojmu okoliu ukázať, že černosi sú v pohode, že sú to napríklad aj lekári, ktorí sa tu snažia žiť a vychovávať deti,“ hovorí Victor.

„Odmalička k nemu vzhliadam – keď mám nejaký problém, pozriem sa na otcovu cestu a len si poviem – „Pozri sa, čo musel zvládnuť tvoj otec. Toto zvládneš,“ dodáva herec.

Victor si navyše zvolil rovnakú kariéru ako jeho otec. Tak vlastne vznikol aj príbeh lásky jeho rodičov – zaľúbili sa totiž do seba lekár a zdravotná sestra.

„Počul som o tom veľa príbehov, muselo to byť veľmi ťažké. Stále ma prekvapuje, že do toho vôbec moja mamina išla a zobrala si na seba riziko predsudkov. Rasizmus bol vtedy veľmi rozšírený a mamina je z malej dediny – z Blatného, takže všetky oči boli na otcovi. Spolu to však zvládli a možno práve to ich teraz tak spája, svoj vzťah si vybudovali spoločne,“ prezradil mladý študent medicíny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victor Ibara (@victor_ibara)

Najnovšie články