Tom Hanks opäť prekvapil mladomanželov na svadbe. Keď uvidíte tú fotku, nebudete veriť vlastným očiam

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Tom Hanks opäť prekvapil novomanželov. Oscarový herec, ktorý patrí medzi najobľúbenejších mužov Hollywoodu, opäť zastavil mladomanželov a vylepšil tak ich veľký deň.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Today, budúcu nevestu Grace Gwaltney čakalo milé prekvapenie, keď počas predsvadobného fotenia narazila na Toma Hanksa. Svadobná fotografka Rachel Rowland zachytila ikonický moment, ktorý zverejnila aj na svojom Instagrame. Tom Hanks pritom fotenie trochu „narušil“ a urobil si z fotografií srandu.

Tom Hanks prekvapil

Na fotografii je Grace nadšená, keď stojí vedľa Toma Hanksa, ktorý sa pozerá priamo na ňu. „Všetci sme kráčali z hotela do limuzíny a z ničoho nič sa objavil a povedal: Volám sa Tom Hanks, môžem sa odfotiť s nevestou? Všetci sme začali kričať a boli sme dosť v šoku… Bol presne taký úžasný a očarujúci, ako by ste predpokladali. Bola tam s ním aj jeho manželka Rita, ktorá sa s nami tiež fotila,“povedala nevesta.

Ľudí vždy nadchne

Nie je to pritom prvýkrát, kedy Tom Hanks niekoho vo svadobný deň prekvapil. Už v roku 2016 sa odfotil s manželským párom v Central Parku, v roku 2018 ho pozvali na svadbu a odpovedal tak, že páru poslal podpísanú fotografiu, na ktorej drží pozvánku na svadbu nad hlavou. V roku 2021 tiež prekvapil ďalší pár, keď sa odfotil s nevestami, ktoré oslavovali na pláži Santa Monica.