Škandál z Love Islandu: Venis mala byť celý čas vydatá a podvádzať Adama, takto zareagovala na jeho obvinenia

Dana Kleinová

Reprofoto: YouTube (HODINA PRAVDY) / Instagram (loveislandcs)

V šou to vyzeralo, že našli lásku a mnoho ľudí im bolo naklonených aj po jej skončení. Teraz však Adam prezradil pravdu, ktorá vás donúti dívať sa na ich vzťah inak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Adam Sedro a Venis Dao v Love Islande skončili druhí. Ich vzťah napredoval aj po tom, ako šou opustili a oni pridávali rôzne motivačné videá, ukazujúc svoj vzťah v tom najlepšom svetle. Teraz, štyri mesiace po ich rozchode, prijal Adam pozvanie do podcastu HODINA PRAVDY, ktorý hosťuje ďalšia súťažiaca z Love Islandu – Adriana, a v ňom prezradil šokujúce informácie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Má byť vydatá

Rozhovor medzi nimi začal zľahka. Rozprávali sa o tom, že je to už rok, odkedy sa prihlásili do Love Islandu a nostalgicky spomínali na toto obdobie. Zvrat však nastal v momente, ako sa Adriana opýtala Adama na Venis.

„Venis je vydatá aj jej sestra. Normálne je vydatá a má to v pase. Pani s morálkou, spirituálna so svojimi zásadami si zobrala čáva z Vietnamu, ktorý sa chcel dostať do Česka,“ prezradil Adam bez okolkov. Už táto informácia Adrianu šokovala a ledva sa zmohla na reakciu, no to nebolo jediné, čo Adam skrýval v rukáve.

„Mňa aj podvádzala počas toho ako sme boli spolu. Veľakrát som odišiel na nejaké 2-3 dni sem na Slovensko, a keď som odišiel, tak ona sa stretávala s jej bývalým a našiel som jej to v telefóne,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ADRIANA BRABENCOVA (@adriana_brabencova)

Došla mu trpezlivosť

Najnovšie články