Škandál z Love Islandu: Venis mala byť celý čas vydatá a podvádzať Adama, takto zareagovala na jeho obvinenia

Dana Kleinová

Reprofoto: YouTube (HODINA PRAVDY) / Instagram (loveislandcs)

Pre portál eXtra.cz Adam neskôr vysvetlil, že mu jednoducho pretiekol pohár trpezlivosti, a tak sa rozhodol povedať všetko, čo dovtedy o ich vzťahu tajil. „Celý čas som držal jazyk za zubami a nekopal okolo seba. Všetko som riešil s chladnou hlavou a za zatvorenými dverami. Už na Love Island mi robila zo života peklo a teraz to absolútne nepotrebovala takto hrotiť. Ona je proste totálne psycho,“ povedal Adam.

„Najprv sa neprávom obula do mňa a Veroniky a potom, keď sme boli na Majálese, niekoľkokrát prešla okolo mňa a nezavadila o mňa pohľadom, pričom ja som sa pozeral na ňu a čakal som, že sa normálne pozdravíme. A keď jej Lu povedala, že je tam so mnou, pohŕdavo mávla rukou,“ vysvetlil Adam, čo pre neho bola posledná kvapka.

Venis totiž ešte skôr pridala na svoj profil odkaz: „Mám dve zásady. Neklam a nespi s mojím priateľom/expriateľom za predpokladu, že si moja kamarátka, známa.“ Tým mala obviniť Veroniku Biasol a Adama, že spolu niečo mali, pritom v tom čase bola Veronika zadaná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Prečo až teraz?

A hoci Adam pravdepodobne čakal, že ľuďom otvorí oči a postavia sa na jeho stranu, nestalo sa tak. V komentároch pod oficiálnym príspevkom k tejto epizóde sa totiž spustila vlna kritiky – na neho.

„Predstav si hádzať na holku špinu po rozchode,“ stálo v jednom z komentárov a ďalší sa hneď pridal: „Adam ma veľmi sklamal…“ 

„Nie je to už cez čiaru hovoriť toľko zo súkromia verejne?“ pýta sa ďalšia komentujúca a nie je jediná. „Dospelý muž by mal vedieť, že takéto veci sa nerozprávajú verejnosti,“ pridala sa druhá.

„Tento ročník Love Islandu pokračuje v duchu – rozídeme sa a budeme na sebe hádzať tú najväčšiu špinu. To je úroveň, tak hlavne nech z toho máte čísla,“ konštatuje komentujúca. Aj Rachel, ktorá skončila na treťom mieste v tejto súťaži, sa totiž po jej skončení a rozchode s partnerom objavila v podcaste SNAMI a povedala, že Claude sa na nej chcel len priživiť.

Rachel sa navyše zapojila aj do tejto drámy, keďže ukážku k podcastu s Adamom okomentovala jednoduchým: „Milujem.“ 

Reakcia Venis

Najnovšie články