Harry a Meghan kráčajú po tenkom ľade: Ak sa toto pokazí prezradia ďalšie tajomstvá z kráľovskej rodiny

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princ Harry a Meghan Markle si podľa experta postupne ničia akúkoľvek šancu na zmierenie so svojou rodinou v Británii. Zdá sa, že postupne nielen odcudzujú, ale robia kroky, ktoré nikoho netešia.

Ako informoval portál Page Six, podľa kráľovského experta, životopisca a novinára Duncan Larcombe nedávno pre britský magazín Closer povedal, že práve teraz začína skutočná skúška. Povedal to v súvislosti s ich návratom do Kalifornie, po oslavách jubilea kráľovnej Alžbety.

Foto: TASR/AP

Mnohí ľudia z nich majú obavy

„Prišli do Spojeného kráľovstva a skutočne upevnili svoju pozíciu ako členov kráľovskej rodiny. Je to skvelé pre ich značku… ale všetko teraz závisí od ich správania. Ich vzťahy sú napäté a pokiaľ začnú hovoriť o súkromných informáciách a situáciách, ktoré sa stali počas jubilea, môžu ich úplne odrezať,“ povedal.

Foto: TASR/AP

Vzťahy si naštrbili

Vzťahy si podľa neho extrémne naštrbili už po rozhovore s Oprah a ich roztržku to len viac rozprúdilo. Kráľovská rodina sa podľa informácií obáva úniku informácií, a to je tiež dôvod, prečo nechcel s princom Harrym zostať sám jeho brat princ William. „Dôvera bola narušená. Neviem si predstaviť, že by tam bolo príliš veľa interakcií alebo úprimných vyjadrení, keďže členovia kráľovskej rodiny sú zvedaví, čo z toho by mohlo skončiť ako kapitola v Harryho knihe alebo v podcaste.“

Foto: TASR archív

Mnohí ľudia boli prekvapení, keď Kate a William spolu s deťmi neboli na narodeninovej oslave dcére Harryho a Meghan, Lilibet a mnohí ľudia si myslia, že Harry a William sa spolu ani neprehovorili.

0
Komentovať