Toto nikto nečakal. Správanie princa Charlesa prekvapilo mnohých ľudí, svedčí to o jednej veci

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Princ Charles sa môže pýšiť už piatimi vnúčatami, no zdá sa, že k jednému má predsa len bližšie ako k ostatným. Je to najmladší syn Kate a Williama, princ Louis.

Ako uvádza portál People, princ Louis na seba počas osláv jubilea kráľovnej Alžbety strhol všetku pozornosť a jeho správanie bavilo ľudí navôkol, ale aj fanúšikov kráľovskej rodiny, ktorí celé oslavy sledovali. Mnohým však neušiel jeden dôležitý detail a síce, že má k svojmu starému otcovi veľmi blízko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Clarence House (@clarencehouse)

Louis a Charles k sebe majú blízko

V jednom momente počas osláv sa princ Louis rozhodol, že chce sedieť Charlesovi na kolenách, a ten mu ukazoval rôzne časti osláv a sprievodu. Podľa zdroja je Charles milujúcim starým otcom, hoci sa o tom tak často nehovorí. „Všetci hovoria o tom, akí skvelí sú Kateini rodičia, Carole a Michael a že k vnúčatám majú veľmi blízko. No je úžasné vidieť Charlesa, ako si užíva chvíle s deťmi.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Clarence House (@clarencehouse)

Milé fotografie

Podľa zdroja Charlesa a Louisa spája zvláštne puto, o čom svedčia aj fotografie, ktoré zverejňujú. Na jednej z nich Louis objíma Charlesa, pričom čiernobielu fotografiu sa podarilo zhotoviť práve Kate. V roku 2018 na počesť Charlesových 70-tich narodenín tiež zverejnili fotografiu, kde sa 7-mesačný Louis natiahol, aby chytil svojho starého otca za nos.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Clarence House (@clarencehouse)

Princ Charles ako budúci kráľ po svojej mame, kráľovnej Alžbete už preberá väčšinu povinností a dlho sa pripravuje na svoju budúcu úlohu. Počas niektorých udalostí svoju mamu zastúpil aj počas osláv jubilea, kedy sa necítila dobre. Pozornosť sa pomaly obracia na neho, pričom kráľovná to vidí ako skvelú príležitosť na to, aby si ľudia zvykli na neho a Camillu v hlavnej úlohe.

1
Komentovať