Žena nečakane porodila v taxíku, potom zostala v šoku: Neuveríte, čo jej taxislužba poslala

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Mamička nečakane porodila vzadu v taxíku. Teraz však povedala, že zostala v šoku po tom, čo jej poslali účet za parkovanie vo výške 60 libier, čo je približne 70 eur.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, 26-ročná Farah Cacanindin odchádzala do pôrodnice a bola v taxíku len 13 minút, keď začala rodiť. Taxikár rýchlo zavolal do najbližšej nemocnice, aby sa ponáhľali ku nim, no nakoniec sa malá Naia narodila v taxíku a po príchode do nemocnice už bola zabalená v bunde svojej mamy.

Prišiel jej účet za taxík

Šok však prišiel po tom, čo jej prišiel účet od taxislužby. Okrem toho jej ešte zaúčtovali 30 libier za cestu, zároveň však 60 libier za čistenie. „Chápem, že som urobila neporiadok, ale prišlo mi to trochu drzé, ako ma obvinili. Bol to najrýchlejší pôrod vôbec. Praskla mi voda asi po piatich minútach na ceste. Vodič sa ma pýtal, či má zastaviť, ale ja som si myslela, že to stihneme do nemocnice skôr, ako sa narodí,“ povedala.

Pôrodné asistentky boli v šoku

Keď sme sa dostali do nemocnice, pôrodné asistentky boli v šoku z toho, že má dieťa už v rukách. „Auto, v ktorom som rodila, však už stálo pred naším domom, keď ma pustili z nemocnice.“ Nie je však jasné, prečo bola vlastne žena nahnevaná. Mnohí si myslia, že jednoducho musela rátať s tým, že bude musieť čistenie auta zaplatiť.

Najnovšie články