Zverejnila fotografiu v svadobných šatách a stala sa virálnou. Komentáre, nad ktorými budete krútiť hlavou

Hyriaková Kristína

Foto: Twitter (mamakayponz)

Každá budúca nevesta je nadšená z toho, čo ju čaká a asi takmer každá myslí na to, ako si oblečie krásne svadobné šaty. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Kay zverejnila svoje svadobné šaty na sociálnych sieťach, konkrétne na Twitteri, pretože vedela, že jej budúci manžel ich neuvidí, keďže túto sociálnu sieť nemá. Ako uvádza portál The Sun, nečakala však, že sa obyčajná a jednoduchá fotografia v svadobných šatách stane virálnou.

Krásne šaty

25-ročná Kay sa usmieva, keď stojí v obchode so svadobnými šatami a má na sebe krásne šaty s hlbokým výstrihom a nádhernými čipkovanými detailami. Získala viac ako 700-tisíc reakcií. „Môj budúci muž nemá Twitter, takže všetci môžu vidieť moje svadobné šaty.“ Objavilo sa však niekoľko komentárov o tom, že šaty, ktoré si vybrala, nie sú celkom vhodné a že sú odvážne.

Zozbieralo sa však aj niekoľko komentárov od mužov, ktoré boli viac, než len drzé. Mnohí jej aj písali, aby si to so svadbou ešte rozmyslela či to, že je veľmi krásna a že ich upútala, dokonca sa našli aj takí, ktorí jej písali, že ju potrebujú vo svojom živote. Jeden sa jej dokonca spýtal, či je nezadaná, čo je skutočne vtipné vzhľadom na to, že sa fotila v svadobných šatách.

Najnovšie články