Zdena Studenková prehovorila o tom, koľko v skutočnosti zarábajú herci. Ľudia zostali prekvapení, takúto sumu by ste nečakali

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známa herečka sa rozhodla prezradiť, koľko zarábajú herci. Z predstáv ľudí jej bolo do smiechu. Ich platy totiž rozhodne nepovažuje za vysoké.

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka Zdena Studenková sa nedávno objavila v podcaste Ľudskosť denníka SME. V rozhovore s Barborou Marekovou prehovorila o svojich študentských časoch, o svojom vzhľade, no zároveň sa nebála otvoriť ani tému umelcov na Slovensku a koľko herci v skutočnosti zarábajú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Studenkova__zdena_ (@zdena.studenkova)

Herci majú menej, než si ľudia myslia

Zdena v podcaste povedala, že je rada, že sa na Slovensku stále nájdu ľudia, ktorí chodia do divadla a že slovenské divadlo má obrovský potenciál. Práve slovenskí herci podľa nej dokážu stvárniť postavy s emóciami a vcítiť sa do nich natoľko, že sú skutočne uveriteľné. Moderátorka hneď potom nasmerovala tému k mentálnemu zdraviu hercov a Zdena priznala, že žiadne opatrenia v rámci toho neexistujú a každý sa s tým musí vysporiadať sám. Ako povedala, v divadle neexistujú žiadne relaxačné masáže či ozdravné pobyty pre zamestnancov, hoci by to podľa nej veľmi pomohlo.

Koľko herci zarábajú?

Najnovšie články