Kráľ Karol svojho syna Harryho spolu s manželkou Meghan úplne odpísal. Tento krok hovorí za všetko

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Ďalšia kauza na ceste? Aj keď sa už dlhšie neobjavil žiadny kontroverzný názor o kráľovskej rodine, najnovšie sa do médií dostala informácia, že Harry a Meghan odmietli pozvanie na oslavu narodenín kráľa Karola.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Daily Mail. Na verejnosť sa pred niekoľkými dňami dostala informácia, že Harry a Meghan odmietli pozvanie na oslavu 75. narodenín kráľa Karola. Ten bude svoje narodeniny oslavovať večierkom v Clarence House spolu so svojimi priateľmi a rodinou. Oslava sa bude konať už budúci týždeň. Princ Harry však na nej nebude.

Foto: profimedia

Žiadne pozvanie nedostali

To, že Harry a Meghan odmietli pozvanie, zverejnili v Sunday Times. Hovorca Harryho a Meghan však britský denník Daily Mail kontaktoval s tým, že to nemôže byť pravda, pretože ani jeden z nich nedostal pozvánku z Buckinghamského paláca a nikto iný ich nekontaktoval.

Foto: profimedia

O oslave nevedeli

Hovorca povedal, že nedostali žiadny list ani pozvánku na narodeniny kráľa Karola a je pre nich sklamaním, že Sunday Times zverejnili nesprávnu informáciu. Priateľ páru prezradil, že Harry a Meghan neboli pozvaní. „Nevedeli o žiadnej oslave, a tiež nedostali pozvánku, kým médiá o všetkom nezačali informovať.“ Zdá sa teda, že Sussexovci a zvyšok kráľovskej rodiny tak skoro vojnovú sekeru nezakopú.

Najnovšie články