Obľúbený obchod na Slovensku postupne ruší svoje predajne. Zákazníkom ponúka obrovské zľavy

Dana Kleinová

Foto: Facebook (John Garfield) / Pixabay

Nakupovanie topánok je neodmysliteľnou súčasťou našich životov, či už ide o deti alebo dospelých. Za tie roky si Slováci navyše našli svoje obľúbené predajne, kde ich nakupujú. Jednu z nich však vo svojom meste už nenájdu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Z regiónu, zákazníci hlásia postupné miznutie obľúbeného obchodu s obuvou po celom Slovensku. Najnovšie sa rušia dve veľké predajne značky John Garfield na východnom Slovensku. Konkrétne ide o prešovskú a popradskú pobočku. Táto značka má pritom na slovenskom trhu už 30-ročnú tradíciu. Ostala tak už len jedna jediná predajňa.

Postupne rušia svoje pobočky

O zrušení svojich pobočiek značka informovala na ich sociálnej sieti. Ľudia si pri tejto príležitosti zaspomínali na ďalšie predajne, do ktorých chodili radi nakupovať, no v súčasnosti ich už na tomto mieste nenájdu. Zrušené boli pobočky v Nitre, Trnave, Trenčíne, Prievidzi, Žiline, Banskej Bystrici, Bratislave, Piešťanoch, Nových Zámkoch, Košiciach či Lučenci. Chvíľu to teda vyzeralo, že John Garfield bude striktne obchod nachádzajúci sa na východe Slovenska, no aj tieto pobočky čakalo zatvorenie.

Aktuálne tak ostala jediná otvorená pobočka, a to v Spišskej Novej Vsi, v OC MADARAS.

Popradská aj prešovská pobočka teraz hlásia likvidáciu tovaru, s ktorou sa spája nielen 70 % zľava na obuv, ale tiež akcia 1 +1, teda lacnejší pár dostane zákazník len za 1 euro.

Najnovšie články