TEST: Pozrite sa na obrázok. Čo vidíte ako prvé? Ak vidíte medveďa, mali by ste o sebe vedieť toto!

Lucia Mužlová

Tieňové „Ja“ či vaše temné dvojča. Každý človek má v sebe odvrátenú tvár. Niekto ju dokáže držať pod kontrolou, iného zas úplne ovládne. Čo sa vo vás ukrýva? Je načase to odhaliť!

Článok pokračuje pod videom ↓

Tento test je veľmi jednoduchý a určite podobné poznáte aj vy. Jeden obrázok v sebe ukrýva viacero obrazcov, pričom ten obraz, na ktorý sa zameria vaša myseľ ako na prvý, o vás prezradí oveľa viac než ste si mysleli. A možno prídete na to, že v skutočnosti sa vôbec nepoznáte. Ak ste pripravení, vysúkajte si rukávy a pretrite zrak. Ideme na to. Tu je obrázok:

magicalrecipesonline.com

Medveď, stromy, hora či mesiac. To všetko sa dá nájsť v tomto obraze. A teraz si môžete pozrieť, čo o vás hovorí obraz, ktorý vás oslovil ako prvý:

#1 Medveď

magicalrecipesonline.com

Uvideli ste ako prvého medveďa? Tak vedzte, že ten najväčší boj sa u vás odohráva na poli srdca. Myseľ vás môže viesť jedným smerom, zatiaľ čo srdce druhým. Neustále bojujete medzi mysľou a srdcom a je veľmi pravdepodobné, že tento boj budete zvádzať po celý svoj život. V psychológii medveď symbolizuje sily nášho podvedomia. Taktiež by ste si mali dať pozor na sexualitu. Pretože tá má vo vás skutočnú moc. Podobne ako medveď, keď sa zobudí zo zimného spánku, má veľa energie. No s touto energiou je potrebné vedieť pracovať. Môže vás obohatiť, no môže vás aj zničiť. Ako sa vysporiadate s touto svojou temnotou? To skutočne záleží len na vás!

#2 Hora

magicalrecipesonline.com

Aby ste prekonali sami seba, musíte vynaložiť nemalé úsilie. Veď cesta na vrchol je ťažká a náročná. Môžete na svojej ceste stretnúť pútnikov. No ani jeden za vás hore na horu nevylezie. Bojujete rozumom. Sústavne premýšľate nad riešeniami, snažiac sa nájsť odpoveď. Je vo vás však skutočná sila. Keď vyjdete na vrchol a prekonáte samých seba v skúškach bežného života, bude to stáť za to. Váš tieň hovorí o tom, že nič vám tak ľahko nepadne do lona. Všetko si budete musieť odmakať. No máte pevnú vôľu, ktorá naozaj všetko zdolá.

#3 Stromy

magicalrecipesonline.com

Vidíte stromy? Potrebujete k svojmu životu ľudí ako soľ, no pravdepodobne to nepriznáte ani sami pred sebou. Avšak pravda je taká, že z ľudí dokážete čerpať silu. Dlhodobá samota by vám asi veľmi neprospela. Kľúčovým elementom je pre vás duch, ktorý je súčasťou každého z nás. Ak vám niekto v minulosti ublížil, nemali by ste lipnúť na starej bolesti. Nadýchnite sa a pokúste sa staré zranenie prekročiť. Všetci tvoríme jeden svet. A vy z neho môžete čerpať neskutočnú silu.

#4 Mesiac

magicalrecipesonline.com

Necháte sa unášať svojimi snami. Tie môžu byť príjemné, zavedú nás kdekoľvek, kde si budete priať. Avšak ukrývajú v sebe záludnosť. Ak nestojíte v živote pevne na zemi, tak ľahko vám unikne realita či prítomný okamih. Môžu vás sprevádzať rôzne znamenia, snové symboly, no nezabúdajte, že na Zemi ste z istého dôvodu. Naučiť sa žiť „tu a teraz“, je pre vás obrovskou výzvou, ktorú však môžete zvládnuť. Aj v našej mytológii sa spomínajú bludičky. Snové preludy, ktoré mali len jednu úlohu. Odvrátiť našu pozornosť od jediného cieľa. Preto si dajte pozor, aby ste tak nedopadli.

Riadite sa srdcom, rozumom, duchom či snami? Odzrkadľuje obraz váš tieň? Pevne veríme, že ich pochopenie vás posunie vpred.

Pozri aj: Mesiac, v ktorom ste sa narodili ovplyvňuje vaše vlastnosti, charakter ale aj vaše zdravie. Nájdite ten svoj a zistite viac o …

zdroj: babskeveci.sk, themindsjournal