Dcéra zosnulého herca Roobina Williamsa cez karanténu upratovala. Našla unikátnu fotografiu spred 15 rokov

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Čas doma v izolácii je vhodný aj na to, aby ste si pretriedili všetky veci, ktoré sa vám povaľujú kade tade. Niekedy nájdete vo veciach, ktoré ste už dávno nevideli, hotové poklady.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prípadom je aj dcéra obľúbeného zosnulého herca Robina Williamsa, Zelda Williams, ktorá zdieľala na Twitteri fotografiu, ktorú našla. Ako informuje portál Ladbible, práve tá počas upratovania našla niečo, čo jej neuveriteľne pripomenulo jej otca. 30-ročná Zelda zdieľala pásik štyroch fotografií seba a aj Robina, na ktorých sa smejú. Obrázky vznikli vo fotokabíne, keď mala asi 16 alebo 17 rokov.

Fanúšikom stále chýba

Robin Williams zomrel v roku 2014, fanúšikovia ho však neustále milujú, zbožňujú jeho filmy a sú radi, keď jeho rodina zdieľa rôzne aktualizácie a fotografie. „Váš otec bol kométa, aká sa objaví len raz za život. Špeciálna ľudská bytosť,“ napísal jeden fanúšik. „Na jednej strane sa mi chce plakať, na druhej sa chcem smiať a usmievať sa,“ napísala ďalšia fanúšička. Vo všeobecnosti Zelde ďakujú za to, že sa s ľuďmi podelila o túto fotografiu.

Fotografia mnohých ľudí potešila

Podľa komentárov si mnohí fanúšikovia spomínajú na Robina ako na svoj vzor a hovoria o tom, že je úžasné, aká krásne spomienky môže človek nájsť, keď sa nachádza v izolácii. Zároveň odporúčajú, aby teraz všetci začali hľadať veci. Všetci však píšu, že Robin na tomto svete jednoznačne chýba.

Robin mal Parkinsona

Ako sme vás už informovali v inom článku, populárny herec zomrel ako 63-ročný a bola mu diagnostikovaná Parkinsonova choroba. Neskôr, po pitve, sa zistilo, že trpel demenciou s Lewyho telieskami, ktorá má podobné príznaky ako Alzheimer a Parkinson. Jeho syn Zak bol jeho smrťou veľmi dotknutý a odvtedy sa stal advokátom duševného zdravia. O svojom otcovi povedal, že mu je naozaj ľúto, že s ním netrávil viac času.

Jeho syn sa hneval sám na seba

„Som na seba nahnevaný za to, že som ho v tom čase nenavštívil. Myslím si, že to bolo pre neho veľmi osamelé obdobie. Keď sa na to pozriem spätne, mal som tam byť s ním. Potreboval podporu.“ Zak o strate milovaného otca prehovoril v životopise Robin, ktorý napísal Dave Itzkoff. Práve ten opisuje ťažkosti, ktorými si herec musel prechádzať, stratu nálady a extrémny úbytok hmostnosti v posledných mesiacoch svojho života. Životopis sa mu venuje zvnútra, prostredníctvom postrehov blízkej rodiny a priateľov.

Jeho myseľ a telo postupne prestávali normálne pracovať, práve to sa týkalo úbytku váhy, ale aj aktivity mysle. Dokonca sa začal triasť, prejavovalo sa to najmä v hlase a na ľavej ruke. Podľa Robinovho blízkeho priateľa Billyho Crystala sa obľúbený herec celej choroby veľmi bál. To a pocit osamelosti ho malo nakoniec viesť k samovražde.

Najnovšie články