Opäť sa stal otcom! Šarmantnému hercovi sa narodilo bábätko, opäť majú syna

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Na lásku nie je nikdy neskoro. Mnohí ľudia si myslia, že existuje vek, kedy už by ste sa viac mali zamýšľať nad smrťou ako nad životom, no nie je to vôbec pravda. Dôkazom sú aj známe osobnosti, ktoré sa usadili a založili rodinu vo vysokom veku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, to je aj prípad Richarda Gerea, ktorý sa v 70-tke stal otcom ďalšieho syna. Len minulý rok mu pritom jeho 37-ročná manželka Alejandra Silva porodila syna Alexandra. Ten sa narodil vo februári 2019. Prvý o tom informoval španielsky časopis Hola!

Ďalší syn v rodine

Párik sa pritom teší z nového prírastku na Richardovom ranči mimo rušného New Yorku. Ešte v lete boli zachytení na dovolenke v Taliansku, keď počas plavby loďou dieťa veselo poskakovalo hore a dole. Alejandra odhalila tehotenstvo dosť zvláštnym spôsob, keď v roku 2018 presvedčila Dalajlámu, aby jej požehnal jej nenarodené dieťa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fire News 24 (@firenews24oficial),

Po roku ďalšie tehotenstvo

Vtedy zverejnila fotografiu s tibetským budhistickým vodcom a napísala: „Nemohli sme to oznámiť skôr, ako to povieme Dalajlámovi.“ Alejandra sa narodila v Španielsku a z prvého manželstva s Govinom Friendlandom má osemročného syna Alberta. Richarda si zobrala na civilnom obrade v Španielsku, a potom v roku 2018 oslavovali spolu s priateľmi a rodinou.

Obaja majú synov z predchádzajúcich vzťahov

Zoznámili sa v roku 2014, v luxusnom talianskom hoteli, ktorý Alejandra kúpila so svojím bývalým manželom. Hollywoodska hviezda Richard Gere vôbec nemá problém s tým, že sa stal otcom už vo vyššom veku. Vôbec sa nad tým nezamýšľa a nerieši to. Sám má pritom ešte jedného syna, 20-ročného Homera Jamesa Jigme Gerea, ktorého má s herečkou a modelkou Carey Lowell.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Closer Weekly (@closerweekly),

Richard Gere randil so slávnymi ženami

Ich manželstvo sa však skončilo po 11 rokoch a v roku 2013 sa rozviedli. Herec, ktorý je známy z filmov ako Pretty Woman alebo Dôstojník a gentleman či Hačikó randil so skutočnými kráskami, napríklad s Priscilly Presley a Kim Basinger. Netreba tiež zabúdať na to, že od roku 1991 do roku 1995 bol ženatý so supermodelkou Cindy Crawford. S Carey Lowell sa oženil v roku 2002.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ASIST (@asistgr),

Richard Gere je nadšený budhizmom a práve preto vycestoval za svoj život niekoľkokrát do Tibetu. Bol ocenený aj ako najkrajší muž sveta a film Pretty Woman z neho spravil hviezdu, podobne ako z jeho hereckej kolegyne Julie Roberts. Založil taktiež organizáciu za boj o ľudské práva.