Budú mať William a Kate štvrté dieťa? Kráľovná Alžbeta dvíha varovný prst

Kristína Hagarová

Foto: TASR archív

Podľa zdrojov sa zdá, že William a Kate majú v pláne ešte jedno dieťa. O štvrtom dieťati sa dlho diskutovalo, teraz by to mala byť realita.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa zdroja, ktorý prehovoril pre Us Weekly bolo mať štyri deti vždy snom vojvodkyne Kate. Nápadu sa však vzdala, keď prišla pandémia koronavírusu, no teraz, keď vidí svetlo na konci tunela v podobe vakcíny a v apríli sa má jej syn princ George a princezná Charlotte vrátiť do školy, je pripravená pokúsiť sa o to znova.

William sa nechal prehovoriť

39-ročná vojvodkyňa Kate má momentálne doma všetky tri deti, no keď sa v apríli otvoria školy v Británii, bude doma len s dvojročným Louisom. Kate však dlho trvalo, kým na to, že chce mať štyri deti, presvedčila aj princa Williama. Ten totižto tvrdil, že tri deti sú viac ako dosť. Teraz však oceňuje milujúce a bezpečné rodinné prostredie, preto už aj podľa zdrojov aj on uvažuje o tom, že by mohli rodinu ešte rozšíriť.

Znepokojená kráľovná?

Pár mal dokonca zveriť svoje plány aj kráľovnej Alžbete, ktorá však bola týmto nápadom znepokojená. Myslí si, že si berú na plecia viac, ako dokážu zvládnuť, vzhľadom na to, že Kate neplánuje zamestnávať ďalšiu opatrovateľku. No pokiaľ sú šťastní, je šťastná aj ona. Kate dúfa v ďalšiu dcéru, pretože ona a jej sestra Pippa sú si mimoriadne blízke.