Muž tvrdí, že je utajovaným synom Kamily a kráľa Karola: Zverejnil fotografie, ktoré označuje za dôkaz

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (xenasargo)/ Profimedia

Austrálčan, ktorý tvrdí, že je tajným synom kráľa Karola a Kamily zverejnil nové fotografie, ktoré podľa neho dokazujú jeho pravdu. Na fotografiách sa podľa neho podobá na syna Kamily.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Ladbible, Simon Dorante-Day má 56 rokov a je presvedčený, že ho splodili Karol a Kamila, keď mali iba 17 a 18 rokov. Jeho tvrdenie nebolo nikdy potvrdené, no najnovšie zverejnil fotografie, ktoré podľa neho dokazujú jeho kráľovský pôvod. Vedľa seba zverejnil zábery seba, Kamily a jej syna Toma Parkera Bowlesa, pričom vysvetlil, že mu tieto zábery boli zaslané.

Tvrdí, že má niekoľko dôkazov

„Myslím, že porovnania medzi mnou a Tomom Parkerom Bowleson sú veľmi pôsobivé. Prizanivci mi vždy posielajú porovnania, je však dôležité, aby ste vedeli, že to, že Karol a Kamila sú moji rodičia, nie je založené na fotografiách,“ napísal. Tvrdí, že má veľmi veľa výskumov a dôkazov, ktorého jeho tvrdenia potvrdzujú a podporujú. Taktiež po smrti kráľovnej Alžbety povedal, že to, že William hneď dostal titul princ z Walesu, bolo pre neho ako kopnutie do tváre.

Je o svojej pravde presvedčený

Simon je o svojej pravde presvedčený a začiatkom tohto roka dokonca napísal kráľovnej súkromný list v nádeji, že zasiahne. Jej smrť v ňom vyvolala aj hnev, pretože si podľa jeho slov bola vedomá toho, čo sa deje a nezasiahla. „Viem, že je to pravda a viem, že sú to moji rodičia. Ja neustúpim. Dlhujú mi to, ako adoptovanému dieťaťu, chcem vedieť, čo sa stalo,“ povedal a zároveň tvrdí, že sa cíti odmietnutý po tom, čo Karol vymenoval Williama za princa Walesu.

Jediné, čo chce je, aby ho prijal. Podľa neho, keď si myslí, že nie je jeho otec, má to dokázať. Mnohí ľudia muža očierňujú, že tvrdí, že je synom Karola len preto, lebo túži po bohatstve a sláve. On však tvrdí, že chce byť len prijatý. Simon má deväť detí a všetky veria, že má ich otec pravdu. Fotografie jeho a jeho detí zaplavili médiá a mnohí ľudia skutočne hovoria, že sa na kráľovskú rodinu podobajú.