Výnimočný deň prešla kráľovská rodina mlčaním. Reakcia Williama a Kate prekvapila fanúšikov

Kristína Hagarová

Instagram (life.of.a.duchess/catherine_mountbatten_windsor)

Kráľovská rodina na sociálnych sieťach zapriala Kate Middleton všetko najlepšie k narodeninám. Tie však padli v „nevhodnej“ dobe a síce deň pred oficiálnym vydaním kontroverznej knihy princa Harryho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, už tradične zvykne kráľovská rodina a samotní William a Kate na svojich sociálnych sieťach zdieľať portrét členov rodiny, ktoré oslavujú narodeniny. Pre tento rok sa však rozhodli túto tradíciu William a Kate nechať tak. Dôvodom by mohla byť práve kontroverzná kniha princa Harryho s názvom Spare.

Kate Middleton oslavovala narodeniny

Trojnásobná mama Kate Middleton teda pravdepodobne oslávila svoje 41. narodeniny v súkromí rodiny. To však nebránilo fanúšikom v tom, aby jej poslali krásne narodeninové želania. K blahoželaniam sa pridal aj oficiálny účet kráľovskej rodiny, kde zdieľali krásnu fotografiu Kate, ktorá prijíma kvietok od malého dievčatka.

Mnohí jej želali všetko dobré a označovali ju za úžasnú budúcu kráľovnú Veľkej Británie. Podľa informácií sa kráľovská rodina odmlčala práve kvôli kontroverznej knihe, ktorej obsah sa už stihol dostať do médií. Dôvodom sú rôzne obvinenia, ktoré princ Harry smeroval aj na Kate Middleton.

Poznámka Meghan Markle

Medzi inými aj to, ako Kate reagovala na poznámku Meghan Markle, ktorá jej po pôrode Louisa v roku 2018 povedala, že je plná hormónov. „Hovoríš o mojich hormónoch. Na to, aby si o tom hovorila, si nie sme natoľko blízke,“ mala povedať Kate Middleton.

Táto poznámka mala podľa Harryho knihy spôsobiť, že Kate chytila stoličku tak silno, že jej obeleli prsty a Meghan Markle sa to veľmi dotklo, pretože si myslela, že je to v poriadku. Kniha Spare oficiálne vychádza dnes a je otázne, aké obvinenia sa ešte objavia.