Svojim deťom vybrala nezvyčajné mená a tvrdí, že jej je jedno, keď budú šikanované. Mnohí ľudia zostali prekvapení

Hyriaková Kristína

Foto: pixabay

Žena na sociálnych sieťach povedala, že jej nezáleží na tom, či budú jej deti šikanované kvôli menám. Aj keď zatiaľ žiadne nemá, už teraz sa rozhodla, že nechce, aby mali nudné a nezaujímavé mená.

Ako informuje portál Tyla, žena na TikTok-u povedala, že jej jedno, či budú jej budúce deti šikanované kvôli nezvyčajným menám, pretože sa už teraz rozhodla, ako ich pomenuje. Mená sú veľmi dôležité a sprevádzajú nás celý život. Mnohí rodičia si však neuvedomujú, že im vedia výberom mena poriadne znepríjemniť život.

Nechce, aby boli mená tradičné

Tejto žene je to však jedno a povedala, že keď bude mať deti, určite im vyberie originálne mená, ktoré nebudú tradičné ani nudné. „Moje deti proste nebudú mať nudné mená a aj keď sa vám nebudú páčiť, je mi to jedno,“ povedala. Prvou voľbou pre dievča je meno Briar, čo v preklade znamená ostružina či ker divokých ruží. Páči sa jej tiež meno Rowen alebo Cove. Pre chlapca má meno Roman, čo je u nás bežné meno, v zahraničí však nie.

Foto: unsplash

Jej podmienka je žiadne nudné mená

Pre chlapca sa jej tiež páči meno Zealand či Calvary, čo je kalvária. Dodala, že takmer všetky tieto mená majú pre ňu aj biblický  význam. Ľudia na sociálnych sieťach nad jej výberom mien len krútia hlavou a myslia si, že jej budúce deti budú na ihrisku aj v škole poriadne šikanované.

„Predstavte si, ako sa budú tie deti cítiť, keď sa im budú v škole smiať.“ „Fakt hrozné mená, ľutujem jej budúce deti.“ Ostatní povedali, že tie mená nie sú až také jedinečné, ako si myslela a bežne ich počuli. Čo si myslíte vy?

Najnovšie články