Princ Harry a Meghan Markle zdieľali novú rodinnú fotografiu. Mnohým ľuďom neunikol tento detail

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Netflix)

V novom traileri k dokumentárnej sérii Netflixu Harry & Meghan dvojica ukázala opäť niekoľko záberov, ktoré sme predtým nikdy nevideli. Medzi inými aj ich deti, Lilibet a Archieho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu People Meghan a Harry do dokumentu umiestnili množstvo dosiaľ nevidených záberov, ktoré predtým fanúšikovia kráľovskej rodiny nemali možnosť vidieť. Meghan a Harry sú v nej obaja ako rodičia. Nové časti dokumentu zverejní Netflix už vo štvrtok a na fotografii, ktorá sa v ukážke objavila, je Harry, ktorý má na pleciach Lilibet a Meghan, ktorá drží na rukách Archieho.

Zverejnili nevidené zábery

Okrem toho zverejnili aj zábery, na ktorých Meghan sedí na kuchynskej linke a končí užívaním ich života v Montecito v Kalifornii, kam sa presťahovali po tom, čo skončili ako pracujúci členovia kráľovskej rodiny. „Aby sme sa mohli posunúť k ďalšej kapitole, musíme dokončiť tú prvú,“ povedal Harry. Meghan dodala, že si mohli vytvoriť domov, po akom túžili.

Reprofoto: Youtube (Netflix)

Chceli chrániť svoju rodinu

Už na fotografii, ktorú zverejnili je jasné, že chcú svoje dtei chrániť, čo najviac je to možné, keďže neukázali ich tváre. Harry však taktiež dodal niečo, čo rozprúdilo množstvo diskusie. „Radi klamali, aby ochránili môjho brata,“ hovorí Harry. Meghan však dodáva, že nikdy neboli ochotní povedať pravdu, aby ich ochránili. „Nebola som hodená vlkom. Bola som potravou pre vlky.“

Aj keď sa snažia svoje deti držať mimo verejnosti v jednej scéne Meghan drží na rukách malého Archieho, keď sa pozerajú na krásnu fotografiu princeznej Diany. Ďalšie fotografie ukazujú, ako Archie oslavuje svoje prvé narodeniny, či záber, keď ho Harry vozí na kufri.