Evelyn sa ukázala sedem týždňov po operácii a ľudia sú v šoku. Jej tvár vyzerá úplne inak ako predtým

Dana Kleinová

Foto: Instagram (evelynjefresh)

Ako sme vás informovali v článku, len pred pár týždňami skončila Evelyn na operačnom stole. Diagnózu sa dozvedela náhodou, a keďže bola v ohrození života, musela ísť hneď pod nôž. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ubehlo 7 týždňov odkedy musela ísť komička Eva Kramerová urýchlene pod nôž kvôli stlačenej dýchacej trubici. O operácii pritom prehovorila až dva týždne po nej, keď sa už zotavovala doma, no potom si opäť dala pauzu od sociálnych sietí. Fanúšikom sa znova ozvala na Valentína, keď si šla dať vybrať stehy a priznala, že je stále opuchnutá. A ako sa ukázalo, opuch neustúpil ani po 7 týždňoch.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

Na tekutej strave

Vo videu, ktoré Evelyn pridala na Valentína, priznala svojim fanúšikom, že je stále na tekutej strave, a preto si so sebou do kabelky brala jogurt. Teraz sa ozvala fanúšikom znova a z jej artikulácie je vidieť, že ju stále trápi opuch a jej tvár nie je v pôvodnom stave.

„Prvý týždeň bol pekelný! Druhý lepšie a takto to ide ďalej… Jesť niečo tvrdšie som mohla cca po 4 týždňoch a rozprávanie sa lepší tiež stále. Ale je to proces, treba trpezlivosť. Ja mám 7 týždňov po operácii a ešte stále u mňa pretrváva opuch a necitlivá brada,“ priznala na sociálnej sieti fanúšikom. Dodala však, že robí všetko pre to, aby sa jej stav zlepšil.

„Chodím na rehabilitácie, guashu, beriem doplnky a fakt makám, aby to išlo čo najlepšie! Ale teda stále je to kopec diskomfortu, len o tom toľko nehovorím,“ vysvetlila Evelyn, ktorú humor neopúšťa ani na PN-ke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

Najnovšie články