Komička Evelyn skončila na operačnom stole. Hrozivú diagnózu zistila náhodou, mohla ju stáť život

Dana Kleinová

Foto: Instagram (evelynjefresh)

Známa komička skončila pod nožom. Po tom, ako sa na niekoľko týždňov odmlčala, sa konečne ozvala svojim fanúšikom a priznala zdravotné problémy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Eva Kramerová, známa najmä ako Evelyn, je komička, herečka a svojím spôsobom aj influencerka na sociálnych sieťach. Ako sama priznala, nebyť dva týždne na sociálnych sieťach je niečo, čo sa jej nestalo od roku 2014. Teda až doteraz. Ako sa zdôverila fanúšikom, nedávno jej odhalili desivú diagnózu, kvôli ktorej hneď musela podstúpiť operáciu, keďže by jej inak v budúcnosti mohla spôsobiť závažné komplikácie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

Zo strojčeka sa stala operácia

O problémoch s dýchacími cestami sa Evelyn dozvedela náhodou, keď si nechávala spraviť strojček na zuby. A ako priznala, potom už veci nabrali rýchly spád.

„Mám za sebou celkom zásadnú operáciu. Aj som vám chcela o tom povedať, ale keďže sa tento “happening” dial na mojej hlave, nevedela som rozprávať ani som úplne nevládala “žiť” ale už trošku vládzem, tak som Vás chcela pozdraviť,“ vysvetlila Evelyn v príspevku. A hoci mala z operácie strach, zistila, že riziká, ak na ňu nepôjde, sú oveľa horšie než samotná operácia.

„Mala som úplne stlačenú dýchaciu trubicu, hlavne v spánku som cítila že neodpočívam ale väčšinou som celu noc lapala po dychu a znova a znova sa pridúšala. Bolo veľmi nepríjemne s tým žiť a hlavne bolo riziko že s tým ani dlho žiť nemusím, lebo keď sa vám nedokysličuje mozog darmo budete meditovať a mantrovať fasa život,“ pokračovala komička.

Následne opísala aj zákrok, ktorý podstúpila: „Bolo treba posunúť obe čeľuste dopredu aby vznikol priestor… Takto to opisujem ja ako laik. V preklade – cez hlavu mi prešiel vlak, zlámal mi kostičky, prišrobovalo sa čosi a mne sa teraz dobre dýcha.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

Najnovšie články