Veľký test osobnosti: Vyberte si jedného motýľa a zistite, čo ukrýva vaše podvedomie

Mary

Už od pradávna ľudia verili, že premena húsenice v motýľa je veľmi podobná premene duše, ktorá sa nachádza v ľudskom tele a neskôr prechádza do duchovného sveta. Motýľ symbolizuje znovuzrodenie a vzkriesenie. Je to symbol, ktorý predstavuje zmeny, nabáda nás k tomu, aby sme nadobudli silu a našli v sebe skrytú odvahu. 

Článok pokračuje pod videom ↓
test 1
elbapplication.us

Tento jednoduchý test osobnosti o vás odhalí, aké sú vaše skutočné emócie, čo sa skrýva vo vašom podvedomí, ale aj to, aká ste skutočne osobnosť.

Vyberte si jedného motýľa a zistite o sebe veci, ktoré ste (možno) nevedeli.

test 2
elbapplication.us

Vyberte si jedného z týchto ôsmich obrázkov motýľa a zistite o sebe veci, ktoré ste (možno) nevedeli.

Ak máte vybraté, zvoľte číslo obrázku a prečítajte si vašu charakteristiku. Výsledok vás určite prekvapí.

test 3
tumblr.com

Obrázok číslo 1. Ste vždy otvorený novým veciam a skúsenostiam, ľudia sa s vami preto cítia veľmi dobre a pohodlne. Vaša osobnosť o vás hovorí, že ste čestný a milujúci človek, ktorý sa skutočne zaujíma o dianie vo svojom okolí. Ľudia vás vnímajú ako človeka, ktorý je veľmi empatický, preto pre vás nie je problém nadväzovať nové vzťahy a vytvoriť si priateľstvá, ktoré majú silné puto.

test 4
fashiongonerogue.com

Obrázok číslo 2. Nie je pre vás problém vyjadriť vašu skutočnú osobnosť a temperament. Ste veľmi zaujímavý a neobyčajný človek, problém je ale v tom, že často zápasíte so svojím vnútorným ja. Často máte pochybnosti a pocit ostychu, čo občas vedie k tomu, že vás tieto pocity dokážu dlhšiu dobu prenasledovať.

test 5
weddingfestivals.com

Obrázok číslo 3. Emócie, vášeň, logika. Toto sú slová, ktoré vašu osobnosť dokonale vystihujú. K životu máte veľmi logický a kreatívny prístup, ľudia to na vás obdivujú. Môže sa ale stať, že práve preto bude pre vás ťažké nadviazať komunikáciu. Veľa ľudí si o vás myslí, že ste človek, ktorý má život perfektne usporiadaný. To sa ale vylučuje. Hľadáte nové veci a spôsoby, ako riešiť rôzne spory či nezhody. Mali by ste na chvíľu vypnúť a usporiadať si rozrušenú myseľ. Nápady či sny vám predsa nikam neujdú.

test 6
playbuzz.com

Obrázok číslo 4. Bojíte sa svetu ukázať svoje pocity, dávate prednosť tichu a meditácii. Máte veľký strach z neúspechu, pretože sa veľmi zameriavate na bezpečnosť svojho súkromia. Vo vašej práci sa až príliš snažíte vydať zo seba maximum, to môže mať za následok poruchy psychického, ale aj fyzického zdravia. Mali by ste sa na seba pozrieť aj inak ako len do zrkadla. Vašou hlavnou úlohou by malo byť začať sa mať rád a podporiť seba samého. Veď predsa, každý sme strojcom svojho šťastia.

test 7
tumblr.com

Obrázok číslo 5. Máte veľký problém vyjadriť ľuďom svoje pocity, to môže byť dôvod, prečo je vaše správanie občas detinské. Snažíte sa vcítiť do druhých ľudí, aby ste ich svet lepšie pochopili. Problém však je v tom, že svoj vlastný život si neviete usporiadať. Bojíte sa zmien, ale na druhej strane sa snažíte svetu povedať akým človekom ste a čo cítite.

test 8
pixabay.com

Obrázok číslo 6. Ste typ človeka, ktorý je veľmi nepredvídateľný. Ani vaši najbližší občas nevedia, čo od vás môžu očakávať. Dokážete byť veľmi náladový, v jednu chvíľu ste šťastný a usmievate sa, na druhej strane zasa viete byť v okamihu smutný a bez energie. Kvôli vašej vysokej citlivosti máte často pocit, že musíte ujsť na odľahlé miesto, kde budete sami. Takéto myšlienky by ste ale mali zahnať. Izolujete sa tým od ľudí, ktorí by vám s týmito pocitmi chceli pomôcť, ale vy sami to nechcete.

test 9
maddinka.com

Obrázok číslo 7. Nedôverčivosť a podozrievavosť sú vaše prostredné mená. Ľudia preto vašu prítomnosť nevnímajú ako prínos, ale skôr ako obtiaž. Myslite na to, že bez dôvery ľudí nevieme fungovať, človek je predsa len spoločenský tvor. Preto by ste si mali medzi ľuďmi vybudovať dôveru. Pomôže vám to pri rozvíjaní vašej osobnosti a taktiež to prispeje k vášmu vnútornému pokoju.

test 10
fifthavenue.com

Obrázok číslo 8. Vaša charakteristika je jasná, ste veľmi spoločenský človek, ktorý má rád zábavu a smiech. Musíte byť v neustálom kontakte s ľuďmi, zdielať s nimi svoje názory a emócie. Byť aktívni je pre vás veľmi dôležité. Radi skúšate nové veci a spoznávate nových ľudí. Preto pre vás nie je problém nadväzovať nové priateľstvá. Do vášho života je to veľkým prínosom, pretože nikdy nie ste sami.

Každý deň vidíme okolo seba ľudí, počúvame ich, vnímame ich postoje a názory. Neustále teda zisťujeme, že nie všetci sme rovnakí. Tento test je teda zameraný aj na naše odlišnosti a to ako dokážete vnímať svet okolo nás. Dajte nám vedieť, čo o vás prezradil výber obrázka s motýľom.

Pozri tiež: Veľký test osobnosti: Vyberte si jedno oko a zistite viac o svojej osobnosti a vlastnostiach

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), elbapplication.us

Najnovšie články