Meghan Markle spravila jedno gesto a ľuďom to bolo hneď jasné: Takto ukázala svoju pravú tvár

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (thatssosussex/vogueaustralia)

Meghan Markle čelí množstve kritiky snáď už od začiatku jej vzťahu s princom Harrym. Mnohí ľudia ju milujú, mnohí ľudia ju neznášajú, no teraz urobila niečo, čím ukázala, aká v skutočnosti je.

Informoval o tom portál Tyla. Väčšina z nás má nešťastnú skúsenosť so záchvatom kašľa uprostred stretnutia, kedy sa jednoducho nedá zastaviť, nech sa deje čokoľvek. To isté sa stalo jednej žene na stretnutí Organizácie spojených národov a pomohla jej Meghan Markle. Vojvodkyňa láskavo podala žene fľašu vody potom, čo začala kašlať na OSN počas osláv Dňa Nelsona Mandelu.

Foto: TASR/AP

Ukázala pravú tvár

Na tomto stretnutí mal príhovor aj jej manžel, princ Harry. Gesto bolo zdieľané na sociálnych sieťach a podľa mnohých ľudí je práve toto skutočná tvár Meghan Markle. „Ponúknuť fľašu vody cudzej žene, ktorá kašle hovorí o jej charaktere viac, ako čokoľvek iné.“ „Je to vojvodkyňa ľudu. Vždy si je vedomá potrieb iných ľudí.“

Foto: profimedia

Po množstve kritike, ktorú si Meghan stále zažíva napriek tomu, že už dlhší čas sa spolu s manželom princom Harrym stránia verejnosti a odstúpili z kráľovskej rodiny, je toto jedna z mála správ, ktoré o nej hovoria pozitívne.

1
Komentovať