Kráľovná mu klepla po prstoch. Veľká rana pre princa Harryho, za toto plánuje ešte bojovať

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (sussexroyal)

Ako sa zdá, princ Harry a jeho manželka Meghan majú dôvod na radosť. To však nie je všetko. Reakcií na oznámenie tehotenstva sa od kráľovskej rodiny nedočkali, teraz prichádza ďalšie prekvapenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, princ Harry by mal prísť o čestné vojenské tituly, ktoré získal za desať rokov pôsobenia v armáde. Dôvodom sú obavy, že by ich televízni režiséri mohli použiť na propagáciu svojich dokumentárnych filmov na Netflixe a amerických talkshow. Podľa zdrojov mal byť z tohto kroku poriadne rozrušený, pretože si svoje tituly zaslúži.

Oprah sa ich môže pýtať čokoľvek

Najnovšie Meghan a Harry povedali, že počas Oprah talkshow sa ich môže moderátorka pýtať, na čo len chce. Rozhovor má mať 90 minút a je naplánovaný na 7. marca. Od odchodu z kráľovskej rodiny mnohí americkí vysielatelia dúfali, že sa im podarí spraviť s Harrym a Meghan prvý veľký rozhovor. Kráľovná však má veriť tomu, že si obaja počas televízneho rozhovoru uctia kráľovský protokol.

Harry je v uniforme reprezentovateľný

„Nie je žiadnym tajomstvom, že Američania milujú Britov v uniforme. Na obchodných podujatiach je Harry oveľa viac reprezentovateľný, keď má na sebe uniformu ako košeľu,“ povedal bývalý priateľ princa Harryho. Je preto veľmi pravdepodobné, že tento obrázok budú využívať na to, keď sa im niečo podarí. Harrymu boli odobraté pozície generála kráľovského námorníctva, čestného veliteľa letectva RAF Honington a vrchného veliteľa malých lodí a potápania.

Harry a Meghan v Británii neboli už 11 mesiacov. V rozhovore pre Oprah majú hovoriť o svojej rodine aj novom živote. Pár, ktorý sa snažil svoje súkromie čo najviac strážiť sa okrem toho bude podieľať aj na výrobe dokumentárnych filmov v spolupráci s Netflixom a tvorbe podcastov so Spotify.