Solidarita chlapčeka vháňa slzy do očí. Dovolil 3-ročnej sestre, aby mu oholila hlavu a necítila sa odlišne

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (kris_bowden)

Pre rodiča neexistuje nič horšie, ako keď sa niečo deje jeho dieťaťu. Čokoľvek by sa stalo, dieťa je vždy prvoradé a určite by ste chceli urobiť všetko preto, aby bolo zdravé a bez problémov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Niekedy sa však osudu nedá zabrániť a neviete s tým urobiť vôbec nič. To je aj prípad Kristin Bowden, ktorá o svojom príbehu informovala na Facebooku„Marec 2020 – najviac chaotický mesiac v našich životoch. Navštívili sme rôznych doktorov asi šesťkrát. Z toho dva až trikrát jej diagnostikovali infekciu močových ciest, raz chrípku, raz vírus. Nechcelo to prestať. Hrozne schudla, nič nejedla, nepila. Musela som ju nútiť piť kurací vývar cez striekačku,“ opísala hrozné chvíle, kedy sa o svoju dcéru Lulu neuveriteľne bála.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristin Bowden (@kris_bowden),

Plač v nemocnici

Návštevy nemocnice boli spojené s plačom nielen ich, ale aj ostatných pacientov, kvôli koronavírusu. Nakoniec sa po takmer mesiaci dozvedeli hroznú správu. Ich milovanej dcérke našli zhubný nádor a musela podstúpiť operáciu. „Rakovina. To slovo mi zahmlilo myseľ. Moje dievčatko nemôže mať rakovinu. To nemôže byť správne. Niečo, o čom som si nikdy nepomyslela, že sa s tým budem musieť vyrovnávať. Navždy si budem pamätať ten pocit. Zmätok. Zlomené srdce. Neskutočný smútok. Popieranie. Šok. Strach. Otupenie.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristin Bowden (@kris_bowden),

Rakovina obličiek

Diagnostikovali jej rakovinu obličiek a aj keď sa lekárom nádor podarilo vyoperovať, mala pred sebou 22 týždňov chemoterapie. Počas tej doby ukázala, že má v sebe neuveriteľnú silu. Po desiatom raze však začala strácať vlásky, a tak začali rozmýšľať, čo budú robiť. Lula v tom však mala jasno. Chcela, aby jej hneď vlásky ostrihali. Rozhodli sa, že to urobia, avšak nečakali, čo príde potom. Jej starší brat a najlepší kamarát Kohen sa rozhodol, že ju v boji podporí, ako len najlepšie vie. Aby v tom nebola sama, rozhodol sa, že aj on si nechá oholiť hlavu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristin Bowden (@kris_bowden),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristin Bowden (@kris_bowden),

Braček ju podporil

Nezostalo pritom len pri bračekovi. Hlavu si nechal oholiť aj jej ocko. Trojročné dievčatko potom ukázalo, ako veľmi ich oboch ľúbi. „Som na nich hrdá. Na oboch,“ napísala na Instagrame. Ako informuje mamička na sociálnych sieťach, Lulu v auguste čaká posledná fáza chemoterapie a obaja sú na to, ako to zvládla, neuveriteľne hrdí. Celá rodina je skutočnou inšpiráciou pre všetkých, ktorí sa chcú vzdať a stratili vôľu bojovať. Táto rodina ukazuje, že všetko sa dá zvládnuť.

Najnovšie články