Celebritné maniere, ktoré nemajú obdoby. Kim Kardashian mala asistentku, ktorá je jej dokonca naprávala spodný diel plaviek

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Hviezdne maniere niekedy naozaj nemajú obdoby. Nie je žiadnym tajomstvom, že tie najväčšie celebrity majú svojich osobných asistentov a niektorí pre nich musia robiť skutočne bláznivé veci, ktoré sú pre bežných ľudí nepredstaviteľné. Podľa informácie Stylecaster sa Kim Kardashian a jej bývalá asistentka nerozišli v dobrom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Stephanie Shepherd robila asistentku štyri roky a hoci neskôr s prácou prestala, existuje množstvo zdrojov, ktoré hovoria o tom, že to medzi nimi nedopadlo dobre. V jednej epizóde šou Keeping Up With Kardashians ju Kim nazvala neprofesionálnou, pretože hovorila o svojom pracovnom živote s kourtney Kardashian, s ktorou sú veľmi blízke priateľky. Stephanie mala chcieť od Kim väčšiu zodpovednosť, nechcela byť len asistentka a keď jej dala šancu, pokazila to.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STEPHANIE ANN SHEPHERD (@steph_shep),

Asistentku robila aj Kim

Na jednej z fotografie na Instagrame však Stephanie prekvapila tým, ako kontrolovala Kimino pozadie v plavkách v bazéne. Aj s popisom to vyzerá, ako keby jej upravovala plavky, aby vyzerala dobre pre paparazov. Podľa Edition málokto vie, že pred svojou slávou robila asistentku aj samotná Kim, konkrétne pre Paris Hilton, s ktorou boli aj veľmi dobré priateľky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Bell (@belle44hott),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 📮18.09.2015 (@thegrossomodo),

Nevinná zábava?

Kim však nie je jediná hviezda, ktorá potrebuje asistenta na najrôznejšie veci. Asistentka Jareda Leta držala v aute model jeho hlavy, zrejme len v rámci zábavy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JARED LETO (@jaredleto),

Madona má odborníčku na výživu

Madonna má podľa Mirror vlastnú odborníčku na výživu, o ktorej hovorí ako o výživovej policajtke. „Neustále sa ma pýta či som jedla a či som pila dosť vody,“ povedala pre magazín Mirror.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna),

S čím potrebuje pomoc Kate?

Osobnú asistentku má podľa MSN aj vojvodkyňa Kate. Pri oficiálnych udalostiach Natalie Barrows stojí vždy pár metrov za ňou a pomáha jej organizovať rôzne udalosti a podujatia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Catherine Mountbatten-Windsor (@hrhcatherine_middleton),

Lady Gaga mala ísť kvôli asistentovi na súd

Podľa News by sa Lady Gaga pravdepodobne zamestnávateľom roka nestala. V roku 2012 sa dostala do súdneho sporu so svojím bývalým zamestnancom, ktorý ju obviňoval z toho, že mal 7000 hodín nadčasov. Taktiež tvrdil, že ho neustále nútila, aby s ňou spal v posteli, pretože „nikdy nespí sama“.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Mnohí asistenti známych ľudí neskôr robili čokoľvek preto, aby od svojho zamestnávateľa ešte niečo dostali, preto skonštruovali rôzne procesy, ktoré viedli až na súd. Ako to naozaj je sa však pravdepodobne nedozvieme. V každom prípade je možné, že asistenti celebrít sú naozaj postavení do pozície „ľudia pre všetko“.